تخفیف!

قدرت توانگری و ثروت آفرینی

کتاب برایان دقیقا آنچه را که برای رسیدن به تمام اهداف مالی تان احتیاج دارید در اختیارتان قرار می دهد

۴۳.۲۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789647314749 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 260 گرم
ناشر

ندای معاصر

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ پنجم

درباره ی کتاب قدرت توانگری و ثروت آفرینی :

فرصت های موجود برای کسب ثروت هیچ گاه به خوبی امروز نبوده اند، کتاب (قدرت توانگری ) جدید ترین کتاب برای کسانی است که می خواهند به موفقیت مالی دست پیدا کنند. برایان تریسی درس ها و استراتژی های آزموده شده بسیاری از افراد موفق را که از صفر شروع کرده و به عرش اعلا رسیده اند در اختیار خوانندگان این کتاب قرار می دهد.
موفقیت مالی یک تصادف نیست، بلکه سراغ کسانی می آید که کارهای درست را به روش درست باره و بارها انجام دهند. کتاب برایان دقیقا آنچه را که برای رسیدن به تمام اهداف مالی تان احتیاج دارید در اختیارتان قرار می دهد. این کتاب فوق قوی و کاربردی راه رسیدن به موفقیت مالی را فراتر از آرزوها و تصوراتتان نشان می دهد.

درباره ی برایان تریسی نویسنده ی کتاب  قدرت توانگری و ثروت آفرینی:

برایان تریسی در 5 ژانویه سال 1944 بدنیا آمده است و اکنون 75 سال دارد. در میان افراد موفق و شناخته‌شده در دنیا تریسی به قدری موفق بوده که بسیاری با الهام گرفتن از راهکارهای او توانستند به موفقیت‌ها و نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. او در شهر شارلوت تاون در کشور کانادا متولد و بزرگ شد. تریسی خانواده‌ای محترم و مقید به اصول اخلاقی ولی بسیار فقیر داشت. به طوری که درآمد آن‌ها برای تامین مخارج اولیه‌ی آن‌ها کافی نبوده است. تریسی که این روزها یک نویسنده‌ی پرکار، یک مربی و سخنران تأثیرگذار و حرفه‌ای در زمینه موفقیت است. او مشاور بیش از 500 شرکت معتبر بین‌المللی است.
برایان تریسی به مخاطبان خود می‌گوید زندگی فرمول‌های ساده‌ای دارد کافی است:
«یک، دو،سه: حرکت! از زندگی چه می‌خواهید؟ در زندگی به دنبال چه هستید؟ هدف‌های شما در زندگی و کار چیست؟ برای این کار یک‌تکه کاغذ بردارید و هدف‌های دور و نزدیک خود را رویش بنویسید. با خودتان صادق باشید.» او اعتقاد دارد که « آن‌هایی که افکار و اهدافشان را روی کاغذ می‌آورند لاقل یک قدم به موفقیت نزدیک‌تر می‌شوند. با این شیوه، احتمال موفق شدن نابغه‌ای است که هدف‌ها و برنامه‌هایش را در ذهنش نگه می‌دارد و با خودش حمل می‌کند». او می‌گوید « برای تعیین اهداف می‌توان از نظرات دیگران بهره‌مند شد. این قدم اول است». و بعد با زمان‌بندی و اولویت‌بندی پیش بروید.
یکی از معروفترین توصیه‌های تریسی که در سمینارها و کلاسهای درس شنیده شده است درباره افراد موفق و ناموفق است که در ادامه آن را می‌خوانید.
«تفاوت اصلی بین افراد موفق و افراد ناموفق این است که افراد موفق اقدام می‌کنند. آنها کارشان را آغاز می‌کنند و چیزی را که می‌خواهند انجام می‌دهند. افراد ناموفق نیز همین ایده‌ها و اطلاعات را دارند، اما همیشه بهانه‌ای برای شروع نکردن دارند.»
بخشی از کتاب قدرت توانگری و ثروت آفرینی:
قانون تناظر ، قانونی بسیار قدرتمند است.این قانون می گوید درون انسان از بیرون انسان خبر می دهد.این قانون می گوید دنیای بیرون ماننده آینه ای انعکاس دهنده ی آنچیزی است که در درون شما می گذرد .قانون تناظر می گوید هرچیزی که در بیرون شما می گذرد با آنچه در درون شما می گذرد متناظر است.این موضوع در هر دو سطح آگاه و نا آگاه صادق است. در زندگی تان چیزی نمی توان یافت که متناظر با طرز تفکرتان نباشد.اگر باور داشته باشید توانایی رسیدن به هدف خاصی را دارید و بتوانید مدت طولانی تصور واضحی از آن هدف را در ذهن خود حفظ کنید ، سر انجام دنیای بیرونی شما با آن تصویر متناظر خواهد شد. توانایی شما در ایجاد و حفظ آن تصویر ذهنی نوعی آزمون واقعی برای اینکه هدف را چقدر می خواهید و چه قدر باور دارید که امکان دست یابی به آن هدف وجود دارد…
کتاب قدرت توانگری و ثروت آفرینی از برایان تریسی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]