تخفیف!

قصه های ریاضی برای بچه های باهوش

آموزش و معرفی اعداد به صورت شعر و رنگ آمیزی

۳۶.۸۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226539593 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 68 گرم
ناشر

طلایه

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب قصه های ریاضی برای بچه های باهوش :

این کتاب شامل آموزش جمع تا عدد 8 ، آموزش تفریق تا عدد 5 ، معرفی اعداد به صورت شعر و رنگ آمیزی ، مفهوم اعداد به صورت رنگ آمیزی در پایان هر قصه می باشد.
این کتا 32 صفحه ای به همراه تصاویر زیبای کودکانه مخصوص گروه سنی ب و ج می باشد.
درک اعداد در زندگی روزمره ما نقش بسیار مهمی دارد. کودکان در پیش دبستانی و دبستان شروع به یادگیری اعداد و کارکردن با آن‌ها می‌کنند؛ آموزشی بسیار مهم که آن‌ها را برای اعمال ریاضی پیچیده‌تر در سال‌های آینده آماده می‌کند.آموزش اعداد به کودکان کاری است که نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد و لازم است مقداری بازی و سرگرمی، مطابق با سن کودک، چاشنی روند آموزش کنید. با رعایت این نکات، و با کسب تجربه به مرور می‌توانید کودک خود را برای ورود به مدرسه آماده نمایید.
تمامی این آموزش ها در حوزه ریاضیات به کودکان پیش دبستانی داده می شود. یکی از مهم ترین آموزش های پیش دبستانی، آموزش اعداد در پیش دبستانی است که در دسته آموزش های ریاضی قرار می گیرد. آموزش اعداد و مفاهیم آن باعث می شود که کودکان آمادگی لازم برای ورود به دبستان را کسب کنند. از طرفی کودکان در سنین پیش دبستانی، آمادگی لازم از لحاظ ذهنی و ادراکی را برای درک مفاهیم اعداد و شمردن آن ها دارا هستند.درک و مفهوم اعداد در زندگی روزمره ما بسیار اهمیت دارد، به همین خاطر است که کودکان در سنین پیش دبستانی باید آموزش اعداد در پیش دبستانی را آموزش ببینند. آموزش های لازم برای درک مفاهیم اعداد در پیش دبستانی، به کودکان برای کسب آمادگی جهت ورود به مدارس کمک می کنند و از طرفی باعث می شوند که مفاهیم اعداد در ذهن کودکان به دقت ثبت شده و کودکان در هنگام ورود به مدرسه و فراگیری ریاضی و مباحث پیچیده تر دچار مشکل نشوند.
کتاب قصه های ریاضی برای بچه های باهوش را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)