تخفیف!

قصه های قشنگ مادر بزرگ

قصه ها و داستان های شناخته شده برای کودک و نوجوان

۴۶.۷۵۰ تومان

شناسه محصول: 2567 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 124 گرم
ناشر

سیمای نور امید

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب قصه های قشنگ مادر بزرگ – انتشارات آثار برات

داستان های قصه های قشنگ مادر بزرگ به همراه تصاویر زیبای کارتونی می باشد.
این کتاب به سبک ساده و روان داستان های آموزنده و جذاب دنیا را روایت کرده است.
 کتاب قصه های قشنگ مادر بزرگ  شامل 35 داستان برای کودک و نوجوان می باشد. 


اگر شما نمی توانید آواز بخوانید و یا به هر دلیل دیگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، در این صورت، برای آن که هنگام شب، فرزندتان سریع تر به خواب رود، شما می توانید برایش داستان بخوانید. آن نیز یک لالایی است. امروزه ما خوش شانس هستیم که به داستان های بسیار زیاد و مختلفی دسترسی داریم، بنابراین، شما می توانید هر داستانی را که می خواهید انتخاب کنید و جهت پرورش فرزند خود، از همان سنین اولیه برایش بخوانید. خواندن داستان، نه تنها برای فرزندتان خوشایند و لذت بخش خواهدبود، بلکه باعث بهبود در تلفظ و شیوه بیان ما نیز خواهدشد.

خواندن کتاب، ما را از هوش و ذکاوت بیشتری برخوردار می کند. هنگامی که فرزندان، داستان هایی را که ما می خوانیم، می شنوند، آنها به عنوان مثال، قواعد و دستور زیان و واژگان را فرا می گیرند. و به دلیل آن که فرزندان، معلومات بسیار زیادی از داستان خواندن های شما کسب کرده اند، در مدرسه، فردی موفق خواهندبود. علاوه بر آن، هر داستان، جنبه اخلاقی خود را دارد و آنچه را که خوب یا بد است، بیان می کند.
 

بخشی از کتاب قصه های قشنگ مادربزرگ:

پسر شلخته ای انواع لباس ها و اسباب بازی ها را داشت، اما برای آنها ارزش قائل نبود و همیشه روی زمین افتاده بودند.پدر و مادرش آخرین مدل آدم آهنی خدمتکار را خریدند. آدم آهنی از لحظه ی وورود به خانه شروع به کار کرد.غذا می پخت،نظافت و اتو میکرد.
صبح که پسرک از خواب بیدار شد ،از دیدن اتاق تمیزش خیلی خوش حال شد…
 
 
کتاب قصه های قشنگ مادر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)