تخفیف!

لطیفه و ضرب المثل انگلیسی به فارسی

به همراه ترجمه متن ، لغات و اصطلاحات

۲۲.۴۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786009205295 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 122 گرم
ناشر

دارالفیض

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب لطیفه و ضرب المثل انگلیسی به فارسی :

این کتاب برگردان لطیفه ها و ضرب المثل ها و جملات پند آموز فارسی به انگلیسی است ه به همراه ترجمه ی متن ، لغات و اصطلاحات می باشد.
برای اینکه تاثیر خواندن داستان بر یادگیری زبان انگلیسی را بررسی کنیم، باید به جنبه های مختلف مهارت زبان که با استفاده از داستان خوانی تقویت می شود بپردازیم. به طور کلی خواندن مهارت مهمی در یادگیری زبان است و به شما کمک می کند تا همه بخش های زبان انگلیسی نظیر واژگان، املا، دستور زبان و نوشتن را یاد بگیرید. هنگامی که مهارت خواندن خود را در زبان انگلیسی تقویت می کنید، در واقع تمام مهارت های انگلیسی خود را بهبود می بخشید.
خواندن بهترین راه برای بهبود دایره واژگان زبان انگلیسی شما است. مطالعه مستمر مقاله ها، داستان ها و مکالمات به شما کمک می کند تا معنای کلمات انگلیسی را در هر متن به راحتی بفهمید و درک کنید. خواندن همچنین در تکرار و یادآوری واژگانی که قبلاً  آموخته اید بسیار موثر است. همچنین در صورتی که معنای کلمات کلیدی موجود در متن داستان را از قبل بدانید درک مطلب نیز بسیار آسان تر می شود. به همین خاطر یادگیری معنا و تلفظ کلمات رایج زبان انگلیسی به شما کمک می کند که بعدا در هنگام خواندن فیلمنامه ها و کتاب های داستان به راحتی با موضوع آنها ارتباط برقرار کنید.
کتاب لطیفه ها و ضرب المثل های انگلیسی به فارسی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)