تخفیف!

مادران سمی با تخفیف نوشته ی سوزان فوروارد

راهنمایی شفابخش برای دختران

۸۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786227701647 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 168 گرم
ناشر

نگاه آشنا

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب مادران سمی نوشته ی سوزان فوروارد :

کتاب مادران سمی روایت داستان غم انگیز دخترانی است که بازمانده های درد، ترس و آشفتگی ناشی از زخم های عمیق روحی تحمیل شده توسط مادرانشان را به همراه دارند. آنها با زنی که پرورششان داده ، در حلقه ی احساسی آسیب زایی قرار دارند و برای فرار دست و پا می زنند و با اضطراب ، افسردگی ، مشکل در رابطه ، عدم اعتماد به نفس ، نگرانی درباره ی توانایی شان برای روی پای خود ایستادن یا حتی عشق ورزیدن به جلسات درمانی می آیند.
اگر با مادری نامهربان زندگی کرده اید ، بار آن را هرروز در مشکلاتی که با آن رو به رو می شوید و در روابط عاطفی تان و در تلاشتان برای بهبود اعتماد به نفس و عزت نفستان احساس می کنید. می دانم احتمالا ناامید ، دلسرد و سردرگم هستید اما می خواهم این را بدانید که ما با هم در این کتاب همکاری خواهیم کرد تا آن شفافیت و آرامشی را که از دست داده اید بیابیم. شما را قدم به قدم راهنمایی خواهیم کرد تا شکل روابطتان را با خودتان و مادرتان تغییر تا زخم هایی را که مدت های طولانی ، درد و رنج فروانی به شما وارد کرده اند ، التیام ببخشید…

بخشی از کتاب مادران سمی نوشته ی سوزان فوروارد :

تو همه ی زندگی من هستی 
احتمالا درباره ی سازمان بشردوستانه ی مشهور دکترهای بدون مرز شنیده اید. گروه کمتر برجسته ی مادران بدون مرز، مادرانی هستند که در این فصل کتاب با آنها آشنا می شوید . مادران وابسته به دخترشان به عنوان کسی نگاه می کنند که نیازشان به هم صحبت را برطرف کند و به هویتشان معنا بدهد و هیجان زندگی شان وابسته به او باشد. شما همه چیز او هستید.
گاهی به نظر می رسد صمیمیتی که مادران وابسته ابراز می کنند ، آرزوی هر دختری در هر سنی باشد. محبت خاصی بین این دو وجود دارد که می تواند سبب ترقی و کسب دستاوردهای بیشتر شما شود اما حتی در دوران کودکی هم می فهمید که تعریف مادران از صمیمیت و نزدیکی می تواند خفه کننده ، تهاجمی و یک طرف باشد.

درباره ی سوزان فوروارد: 

سوزان فوروارد، زاده ی 14 می 1938، درمانگر و نویسنده ای آمریکایی است. او همچنین به عنوان مدرس و مشاور با بسیاری از نهادهای روانپزشکی و درمانی جنوب کالیفرنیا همکاری کرده است. چندین کتاب فوروارد در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار داشته اند.

سوزان فوروارد / کتاب مادرهای سمی / کتابی در زمینه ی روانشناسی و روابط بین فردی / انتشارات نگاه آشنا/ انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی تربیتی به این لینک سر بزنید.

0/5 (0 نظر)