تخفیف!

مبانی هنر ایران

مخصوص رشته ی هنر

۴۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786005284621 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 501 گرم
ناشر

مارلیک

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب مبانی هنر ایران :

کتاب حاضر، جلد اول از این مجموعه است که بر سه محور زمینه‌سازی برای ورود عرصه آکادمیک و پیشرفته هنرشناسی ایرانی، همراهی و همگامی دانش‌پژوهان و دانشجویان عرصه هنرشناسی ایرانی، ارتباط عمومی تألیف شده است. مهم‌ترین هدف مولف زمینه‌سازی و ایجاد بستری مناسب و کارآمد از اطلاعات و اخباری از هنرهای سنتی ایرانی است که در درجه اول برای دانشجویان و دانش‌پژوهان در حکم سندی جامع‌ومانع عمل نماید.

تاریخ و فرهنگ ایرانی قدمتی هم پای اولین روزهای شروع تاریخ تمدن بشری دارد. تاریخ هنر این ملت سرشار از ذوق ، توانایی و اندیشه های ژرف فرهنگی و هنری به دلیل تنوع و گوناگونی بسیار گسترده مصنوعات و محصولات ساخته شده است که غالب آثار مکشوفه عموما گویای اطلاعات جامع و کم نظیری از تمدن ایرانی شامل : اوضاع اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی و همین طور در برگیرنده سخنان نا تمام و تمام شده در زمینه ایده ها ، اندیشه ها و آرمان های اقوام سراسر این فلات پهناور می باشد.
مهم ترین هدف کتاب زمینه سازی و ایجاد بستری مناسب و کارآمد از اطلاعات و اخباری از هنرهای سنتی ایرانی می باشد که در درجه اول برای دانشجویان و دانش پژوهان در حکم سندی جامع و مانع معتبر عمل نماید. دومین هدف ایجاد زمینه ای مناسب و سهل الوصول بود برای دستیابی به اطلاعاتی کامل مفید اما روان از هنر های ایرانی برای دانش آموزان و هنرجویانی که قصد راهیابی به وادی هنر را دارند که بدون نیاز به بررسی کتب متعدد و مطالعات فراوان و پراکنده ای که احیانا در هر بخشی از مطالب و محفظات قبلی زدوده یا کمرنگ می گردید استوار شده بود.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)