تخفیف!

مجردها از این طرف

مجموعه راه حل های کاربردی برای رفع مشکلات ازدواج

۲۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786002741516 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 189 گرم
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب مجردها از این طرف :

این کتاب حاصل 25 سال تدریس، بیش از 10 سال معرفی جوانان آماده ازدواج و برگزاری 150 سمینار با حضور روان شناسان مجرب می باشد.
بررسی نمونه های واقعی خواستگاری و ازدواج در این کتاب، می تواند کمک موثری در کمتر شدن موانع ازدواج باشد و از اشتباهات متداول در این زمینه جلوگیری کند.
راهکارهای معرفی شده ی کتاب، کاربردی، عملی و توصیه شده برای ازدواجی پایدار است.
اثر حاضر برای دختران و پسران جوان، والدین آن ها و پژوهشگران فعال در زمینه ازدواج نگارش شده تا شیوه و آداب تشکیل زندگی مشترک موفق و تجربه های تلخ خواستگاری و ازدواج های ناخوشایند را در اختیار مخاطب بگذارد تا از این دریچه و با بهره گیری از علم روان شناسان مجرب موانع موجود در مسیر ازدواج را برطرف سازد و رابطه ای پایدار و سعادتمند را به دنبال بیاورد.

قسمتی از کتاب مجردها از این طرف:

ازدواج نیز مانند هر مسئله دیگر در زندگی ، علاوه بر آرامشی که می تواند به زندگی اشخاص بیاورد ، سختی های خاص خودش را نیز می تواند داشته باشد.مهم ، درک این حقیقت است که در بسیاری از موارد ، انتخاب این خوشی ها و ناراحتی ها در اختیار خود ما قرار دارد. من چه دختر باشم و چه پسر باید با انتخابی آگاهانه و به دور از احساسات با راهنمایی اولیاء و افراد آگاه و صاحب تجربه در زمینه ازدواج و بالا بردن سطح آگاهی خودم در مورد تشکیل زندگی مشترک ، تصمیم صحیح بگیرم…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]