تخفیف!

مجموعه قصه های کهن اعلایی در شش عنوان

برای سفارش عنوان مورد نظر نام آن را در آدرس ذکر کنید.

۶۵.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 62612521110313 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 116 گرم
ناشر

اعلایی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره مجموعه قصه های کهن اعلایی در شش عنوان:

در میان همه ی اقوام و ملل ، داستان های کهن از جایگاه ویژه و خاصی برخوردار است. ملت ایران که یکی از کهن ترین ملل دنیاست ، داستان ها و افسانه های ارزشمندی را در درون خود نهفته دارد. از طرفی کودکان از طریق داستان ها و افسانه ها با حقیقت زندگی آشنا می شوند و تجربه های آن را به کار می بندند. تأثیر پذیری از شخصیت های قصه ، تقویت قدرت فهم و بیان ، پرورش خلاقیت و افزایش دامنه ی واژگان ، از مهم ترین فواید قصه برای کودکان است . داستان ، مهارت های کلامی کودکان را بهبود می بخشد و عقاید خوب را جایگزین انحرافات ذهنی می کند.
این دسته از داستان ها از دیر باز ارزش و جایگاه ویژه ای در ادبیات ما داشته است ، می تواند بسیار پند آموز باشند. در این کتاب ، پند های اجتماعی و روش زندگی بیان شده ، خوبی ها و بدی ها نشان داده شده و هرکس به سزای اعمال بدش رسیده است .

خروس باهوش:

درباره ی خروس داستان ها داریم که در پاره ای از کتاب های باستانی نیز آورده اند و یکی از آن ها این است :
یک بود یکی نبود . خروسی بود دنیا دیده که چند بار گرفتار روباه شده بود .و هربار با زرنگی از چنگ روباه در رفته بود. روزی در بیرون از ده ، سرگرم دانه چینی بود که از دور دید روباهی به سمتش ، بدو بدو می آید. خروس نتوانست بگریزد و خودش را به ده برساند ، به ناچار بالای درخت نارون کهنی  که در آن نزدیکی بود پرید…
این کتاب ها در شش عنوان قصه های دور کرسی ، قصه های دور کرسی 2 ، داستان های کلیله و دمنه ، قصه های قابوس نامه ، داستان های مثنوی معنوی ، داستان های مرزبان نامه موجود می باشد.
برای سفارش هر عنوان نام آن را در آدرس ذکر کنید . 
مجموعه قصه های کهن اعلایی در شش عنوان/ کتابی در زمینه ی رمان کودک و نوجوان / جواد شاهدی / انتشارات اعلایی/انتشارات آثار برات
برای اطلاع بیشتر از کتاب های مربوطه درباره ی کودک و نوجوان به این لینک مراجعه کنید.
0/5 (0 نظر)