تخفیف!

مجموعه کتاب های سعادت

مجموعه ای از پنج کتاب درباره‌ی سعادتمندی

۸۴.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226631716 دسته: , ,

جزئیات کتاب

وزن 300 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

مجموعه کتاب های سعادت: اثر رندی گیج با ترجمه‌ی اصلی

اغلب افراد سعادت را در مقوله‌های خارجی و بیشتر در ثروتمند بودن و قدرتمند بودن می‌بینند. سعادت واقعی انسان در آنچه که دارد (اموال و املاک خارجی) و آنچه نمایش می‌دهد (شهرت و مقام و جاه) نیست، بلکه در چیزی است که «هست» یعنی ذخایر وجودی و صفات باطنی در قالب تحقق تمامیت یک شخصیت.

پس سعادت، فرایندی درونی و اکتشافی است و چیزی نیست که از بیرون اختراع شود یا توسط امکانات فیزیکی پدید آید.

«مجموعه کتاب های سعادت» نوشته‌ی رندی گیج، مربی و سخنران صاحب‌نام حوزه موفقیت و رشد فردی است. او هرسال در دنیا در ارتباط با موضوع سعادت و موفقیت مانند آن‌های زنده اجرا می‌کند و مردم از سراسر جهان در برنامه‌های آموزشی او با نام «پیشرفت و موفقیت در زندگی» و دیگر موضوعات با علاقه و کنجکاوی شرکت می کنند.

مجموعه کتاب های سعادت

مجموعه کتاب های سعادت یک مجموعه تک جلدی است که پنج کتاب درباره سعادت را درون خود دارد. رندی گیج ، طی سال ها مطالعه و تحقیق در دنیای شگفت‌انگیز موفقیت، این پنج کتاب را نوشته است. اول: فراوانی و ثروت خود را باور کنید. دوم: ذهن سعادتمند. سوم: هفت قانون معنوی برای رسیدن به سعادت. چهارم: سی‌و‌هفت راز سعادت. پنجم : 101 کلید برای دست یابی به سعادت و موفقیت می‌باشد.

خرید دیگر کتب انتشارات آثار برات…

 

سعادت رندی گیج - انتشارات آثار برات کتاب انگیزشی

 

بخشی از مجموعه کتاب های سعادت:

برنامه ریزی و آموزش ناخود‌آگاه

هر عقیده‌ای که به ذهن خودآگاهتان می‌رود برای بایگانی شدن به ذهن ناخودآگاهتان منتقل می‌شود. این اطلاعات بایگانی شده نقشی مانند هارد درایو را برای مغزتان ایفا می‌کنند. ذهن خودآگاهتان برای هر تصمیمی که می خواهید بگیرید به این بخش مراجعه می‌کند. این اتفاق به صورت خودکار و اغلب بدون هیچ تلاش و تفکری انجام می‌گیرد.

به عنوان مثال ممکن است در کودکی در سنی که بسیار اثرپذیر و وابسته به والدین تان بوده‌اید یکی از والدینتان هنگام صحبت چنین جمله‌ای گفته باشد: پولدارا فقط میخوان از مالیات دادن فرار کنن. در آن سن شما حتى نمی‌دانید افراد پولدار و ثروتمند چه کسانی هستند. فقط متوجه می‌شوید که آنها کارهایی می‌کنند که به والدینشان آسیب می‌رساند.

همچنین اگر والدین شما بعداً حرفى مثل: درسته که فقیریم، اما حداقل درستکار هستیم. را بزنند، برنامه‌ریزی دیگری در هارد درایو ذهنتان انجام می‌شود. شما حتی نمی‌دانید که این پیام و آموزش در ذهنتان جا خوش کرده است. چون هر چه بزرگتر می‌شوید بیشتر می‌خواهید ثروتمند شوید. حتي ممکن است دو جا کار کنید. برای راه اندازی کسب و کار خودتان پول پس‌انداز می‌کنید و هر کاری برای ثروتمند شدن انجام می‌دهید و…

راز اول برای سعادت

شما نمی‌توانید از پرداخت سهم دیگران و جهان شانه‌خالی کنید.

این نکته اولین راز اساسی موفقیت است. همان نکته‌ای است که بسیاری از مردم از آن اجتناب می‌کنند. آنها موفقیت را تنها امری گرفتگی می‌دانند و هرگز متوجه انرژی حقیقی در برگیرنده‌اش نمی‌شوند.

همه چیز در جهان بر مبنای قانون مبادله‌ی ارزش در برابر ارزش است. اما مقیاس آن نامتوازن می‌باشد. هر چه به این جهان بدهی، چند برابرش (معمولاً ده برابرش) را پس میگیری. پس وقتی بذر خوبی بکاری، چند برابرش را درو می‌کنی و به تو باز می‌گردد. این موضوع درباره‌ی پولی که صدقه می‌دهی عشقی که به کسی ابراز میکنی و کارهای خوبی که می‌کنی نیز صادق است.

به یاد داشته باشید که هر چقدر هم تلاش کنید، نمی‌توانید از پرداخت سهم دیگران و جهان شانه خالی کنید. پس دست به کا‌ر شوید و به یک نفر مهربانی کنید، یک نفر را در رفع مشکلاتش راهنمایی کنید با صندوقدار یک فروشگاه مهربان‌تر از همیشه رفتار کنید؛ این گونه موفقیت بسیار بیشتری در سر راهتان قرار می‌گیرد!

 

فهرست مجموعه کتاب های سعادت:

  • ثروت و فراوانی را برای خود بپذیرید
  • ذهن سعادتمند
  • هفت قانون معنوی برای رسیدن به سعادت
  • 37 راز برای سعادت
  • 101 کلید برای موفقیت و سعادت

مجموعه کتاب های سعادت را به همراه تخفیف ویژه از انتشارات آثار برات خریداری کنید.

 

0/5 (0 نظر)