تخفیف!

مدیر یک دقیقه ای

افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری، شما را با نکات ارزشمندی از یافته‌های خود در زمینۀ علوم‌ پزشکی و علوم رفتاری آشنا و روشن می‌کنند که انسان‌ها چگونه می‌توانند به «بهترین» وجه با هم کار کنند.

۲۵.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226633239 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 147 گرم
ناشر

علم و دانش

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب مدیر یک دقیقه ای :

مدیر یک دقیقه ای سمبلی است که به هر یک از ما یاد آوری میکند که هر روز یک دقیقه به چهره افرادی که بر آنها مدیریت میکنیم نگاه کنیم و بخاطر بسپاریم که آنها مهمترین منابع ما هستند.
ما از منظر علوم پزشکی و علوم رفتاری مطالعات و بررسی های فراوانی داشته ایم تا ببینیم انسانها چگونه میتوانند با دیگران به بهترین شکل ممکن کار کنند و تعامل داشته باشند و این کتاب کم حجم نتیجه آموخته های فراوان ما از این مطالعات و بررسی هاست.
منظور ما از “بهترین” این است که انسان ها چگونه میتوانند به نتایج ارزشمند برسند و به یکدیگر و سازمان علاقه مند باشند.
مدیر یک دقیقه ای در حقیقت گرد آوری ساده ای است از چیز هایی که برخی از انسان های دانا به ما آموخته اند و همچنین چیز هایی که ما از یکدیگر آموخته ایم . ما به اهمیت این منابع دانش و آگاهی پی برده ایم و دریافته ایم اشخاصی که تحت مدیریت شما کار میکنند به شما بعنوان یکی از منابع آگاهی و دانایی نگاه میکنند.
امیدواریم که شما اطلاعات کاربردی و مفیدی از این کتاب بدست آورید و از آن در مدیریت سازمان خود استفاده نمایید . کنفسیوس این مرد فرزانه عصر باستان هر یک از ما را اینچنین پند داده است: اساس و شالوده دانش این است که آنرا کسب کنیم و از آن استفاده کنیم.

 

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای در مورد تشویق‌های یک دقیقه‌ای توضیح می‌دهد که مدیر باید خیلی واضح و روشن بگوید که چه کاری به درستی انجام شده و کارکنان خود را بلافاصله تشویق کند، به کارکنان بگوید که چقدر از کارشان راضی و خوشحال است و آن‌ها را به انجام دوباره‌ی ان کار تشویق کند و بسیاری نکات و آموزش‌هایی که در این کتاب درمی‌یابید.
این کتاب به مدیران یادآوری می‌کند که تک تک کارمندانش به عنوان منابع آگاهی و دانایی شرکت حساب می‌شود. اینکه انسان‌ها چگونه می‌توانند به نتایج ارزشمند برسند و به یکدیگر و سازمان علاقمند باشند.
کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.
دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین نویسنده‌های جهان در حوزه‌ی روانشناسی می‌باشد. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنند.

قسمتی از کتاب مدیر یک دقیقه ای:

روزگاری جوانی زیرک در جستجوی مدیری کاردان بود.
مرد جوان تصمیم داشت تا برای چنین مدیری کار کند و روزی خود به چنین مدیری تبدیل شود و این جستجو، سالیان سال وی را به دورترین نقاط دنیا کشانده بود. او در شهرهای کوچک و پایتخت کشورهای بزرگ زندگی و با مدیران زیادی صحبت کرده بود: مدیران دولتی و افسران نظامی، مدیران پروژه های ساختمانی و شرکت ها، روسای دانشگاه ها، ناظران مالی، مدیران موسسه ها، فروشگاه ها و مغازه ها، رستورانها، بانکها و هتلها، مرد و زن، پیر و جوان.
وی به انواع دفاتر کاری اعم از بزرگ و کوچک، ساده و مجلّل، قدیمی و مدرن پای نهاده و طیف وسیعی از روش های مدیریت افراد بر کارکنان را مشاهده کرده بود.
اما هیچ گاه از آنچه که دیده بود احساس رضایت نمی کرد.
او بسیاری از مدیران « سختگیر » را دیده بود که ظاهراً سازمانهایشان برنده ولی کارکنانشان بازنده بودند.
از نظر مدیران عالی رتبه سازمان، این مدیران سختگیر مدیرانی خوب به شمار می رفتند، اما بسیاری از کارکنان زیر مجموعه این مدیران احساس متفاوتی داشتند.
هنگامی که مرد جوان وارد دفاتر این « مدیران سختگیر » می شد، از آنها می پرسید: « به نظر خودتان شما جزو کدام دسته از مدیران هستید؟ »
این کتاب ( مدیر یک دقیقه ای ) را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

 

0/5 (0 نظر)