تخفیف!

معمای پاندا

ماجراهای کارآگاه دینک و دستیارانش

۹.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786004200882 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 94 گرم
ناشر

آوای منجی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب معمای پاندا :

اثری است از ران روی به ترجمه ی شهناز ایلدرمی و تصویرگری جان استیفن گارنی که توسط انتشارات گل آذین به چاپ رسیده است. “به گرین لان خوش آمدید” سری داستان های ماجراجویانه ای است که شخصیت های اصلی آن دو پسربچه به نام “دینک و جاش” و یک دختر بچه به نام “روث رز” می باشند. این مجموعه، با داستان های اسرار آمیز و تصویرگری های زیبای خود متناسب با ذوق و سلیقه ی بچه ها است و آن ها را بطوری شگرف درگیر خود می کند. داستان کتاب پیش رو از آنجا شروع می شود که یک پاندا و بچه اش را به گرین لان می آورند تا در آنجا نگه داری شوند؛ روث، جاش و دینک با دوربین فیلم برداری به پارک می روند تا از پانداها فیلم بگیرند. لابه لای جمعیت و در آن هیاهو و میان سخنرانی ها پاندا به طرف میله ها حمله می کند، مردی با یونیفرم سبز وارد قفس می شود تا علت عصبانیت او را بیابد و متوجه می شود که کسی پاندای کوچک را دزدیده و در قبال یک میلیون دلار آن را برمی گرداند. سه بچه داستان ما می خواهند پاندا را پیدا کنند قبل از اینکه دولت به آن دزد پولی بپردازد.

گزیده ای از کتاب:

افسر فالون گفت: سلام بچه ها، چه موقعیتیه، مگه نه؟
جیمی فالون از دهانش پرید: دزدا یه میلیون دلار برای وینی خواستن!
پدربزرگش گفت: جیمی!
روث رز پرسید: واقعیت داره؟
افسر فالون با سر تایید کرد و گفت: “متاسفانه این چیزیه که اونا گفتن.” او آن کاغذ را از لبه اش گرفت تا بگذارد بچه ها آن را بخوانند.
جاش یادداشت را بلند خواند: نیمه شب امشب یک میلیون دلار در سوراخ درخت جزیره غاز بگذارید. کلکی در کار نباشه، وگرنه هیچ وقت دوباره وینی را نخواهید دید.
کتاب معمای پاندا از مجموعه ی ماجراهای کارآگاه دینک و دستیارانش را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)