تخفیف!

مفاتیح الملکوت قهوه ای کد 5443

مفاتیح الملکوت نفیس پیام عدالت

۴۴۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 5443 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 400 گرم
ناشر

پیام عدالت

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت / چرم / قاب دار

تعداد صفحات

درباره ی کتاب مفاتیح الملکوت:

این پک که شامل قرآن پالتویی با خط عثمان طه و ترجمه شیخ حسین انصاریان, مفاتیح الجنان پالتویی که باخط کامپیوتری و ترجمه  الهی قمشه ای, صحیفه سجادیه پالتویی با خط کامپیوتری و ترجمه سید کاظم ارفع, نهج البلاغه پالتویی با خط کامپیوتری و ترجمه مرحوم استاد محمد دشتی, و دیوان حافظ پالتویی که به خط استاد مصطفی اشرفی و تصحیح علامه محمد قزوینی  توسط انتشارات پیام عدالت به چاپ رسیده است.
این کتاب که بخشی از سخنان بزرگوارانی چون حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام) ، حضرت علی بن حسین (علیه السلام) ، شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی ، شیخ عباس قمی می باشد توسط حامد رحمت کاشانی ، حسین انصاریان ، محمد دشتی ترجمه شده است . این بسته شامل 5 کتاب ارزشمند در کنار هم می باشد که می تواند شوق و اشتیاق شما را برای خواندن بیشتر کند . شما می توانید با خرید مفاتیج الملوک ، کتاب هایی از جمله صحیفه سجادیه ، دیوان حافظ ، نهج البلاغه ، قران و مفاتیح الجنان را در اختیار داشته باشید .
در این بخش ؛ قسمتی محبوب ترین نامه نهج البلاغه را برای شما عزیزان بیان می کنیم :
این قسمت از نهج‌البلاغه ۷۹ بخش دارد که از ۱۲ وصیت‌نامه، سفارش و بخش‌نامه و ۲ فرمان، یک دعا، یک پیمان‌نامه و ۶۳ نامه مکتوب تشکیل شده است. در بخش نامه‌های نهج‌البلاغه که مخاطبان آنها عموما کارگزاران حکومتی، فرماندهان نظامی و ماموران مالیاتی بودند، بیشتر به مسائل حکومت‌داری و نحوه تعامل مسئولین حکومتی با مردم پرداخته شده است. برخی معتقدند این نامه‌ها سیره سیاسی امام علی(ع) را روشن می‌کنند. با وجود اینکه این نامه‌ها از طرف حاکم به حکمرانان و مسئولین حکومتی نوشته شده در متن هیچ کدام از نامه‌ها دستور حکومتی گزارش نشده است،برخی معتقدند به نظر می‌رسد نامه‌ها را پدری مهربان و دلسوز برای فرزندان خود نوشته است.
نامه به امام حسن(ع)، نامه‌ی فرمان مالک اشتر و نامه به عثمان بن حنیف از معروف‌ترین نامه‌های نهچ‌البلاغه هستند.
کتاب مفاتیح الملکوت را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)