تخفیف!

من و مداد رنگیم

برای تقویت هوش و حافظه و یادگیری ??❤️

۶۷.۲۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786227712186 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 120 گرم
ناشر

اعلایی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

 کتاب من و مداد رنگیم  :

من و مداد رنگیم : اگر به دنبال کتابی هستید که هم بازی و سرگرمی و هم موجب تقویت هوش و هیجان کودک شما بشه کتاب من و مداد رنگیم نشر اعلایی بهترین گزینه هست.

این کتاب ها مخصوص کوکان 3 تا 10 ساله و گروه سنی الف می باشد که برای تقویت هوش ، حافظه و یادگیری آنها طراحی شده است.

این کتاب ها شامل بازی های ریاضی ، معما ، ماز ، رنگ آمیزی ، داستان و… می باشند که هم کودکان شما را به بهترین نحو سرگرم کرده هم باعث تقویت هوش و دیگر مهارت های آنها می شود. کتاب های مخصوص کودک و نوجوان…

بازی و یادگیری : 

 بازی فعالیتی طبیعی، لذت بخش، شگفت انگیز و پر رمز و راز است. وسیله ای برای بیان احساسات، برقراری روابط، توصیف تجربیات، آشکار کردن آرزوها و خود شکوفایی است. بازی از ضروریات زندگی کودک است و در رشد ذهنی و جسمی کودک تأثیر ویژه ای دارد. بازی وسیله ای است که کودکان از طریق آن احساسات خود را بیان کرده، با دیگران رابطه برقرار می کنند. جنبه های مختلف عقلانی، جسمانی و اجتماعی کودک در بازی رشد پیدا می کند و به همین دلیل بازی در یک کودک فعالیتی جدی است که نمی توان او را از آن بازداشته. تمام کودکان با وجود اختلافات فردی، سعی دارم در سال های اولیه نیروهای خود را به کار اندازند و فعالیت های گوناگونی انجام دهند که ظاهراً به بازی معروفند، اما در اصل، سرچشمه نشاط و شادی آن هاست. بازی طبیعی ترین وسیله آموزش و یادگیری کودک است. او از طریق بازی آموزش می بیند، چیزهای تازه کشف می کند، به خاصیت اشیا پی می برد، رفتار بزرگ ترها را تقلید می کند و دنیای اطراف خود را می شناسد.
این کتاب تلفیقی از یادگیری ب همراه بازی می باشد.
کتاب من و مداد رنگیم را به همراه تخفیف ویژه ی آن برای کودکان دلبند خود خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)