تخفیف!

نامه های پیک ویک

نامه های پیک ویک به شیوه ای طنزآمیز و با به کارگیری شخصیت هایی گوناگون و گاه عجیب، تصویری واقعی و زنده از لندن در عصر ویکتوریا به نمایش می گذارد.

۹۷.۷۵۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9780000760777 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 217 گرم
ناشر

بهنود

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

کتاب نامه های پیک ویک اثر چارلز دیکنز ترجمه ی آرمانوش باباخانیانس در 191 صفحه به چاپ رسیده است.

معرفی کتاب مرتبط: برای خرید کتاب داشتن و نداشتن ارنست همینگوی به این لینک مراجعه کنید.

درباره‌ی کتاب نامه های پیک ویک:

این داستان بلند ما را با طنز ناب انگلیسی آشنا می‌کند. نوزده ماه بعد از انتشار توانست موفقیت بزرگی در میان مخاطبانش به دست آورد.

آقای ساموئل پیک‌ویک صاحب باشگاه پیک‌ویک است. باشگاهی که مهم‌ترین لوکیشن‌ رمان است.در آن خیلی از شخصیت‌های کتاب با هم روبه‌رو می‌شوند. همچنین ماجراهایی می‌آفرینند.

یادداشت‌های پیک‌ویک ابتدا به صورت پاورقی چاپ شد. برای همین ساختار شکل‌یافته یک رمان معمولی را ندارد. در عوض مملو از خرده‌روایت‌هایی که هرکدام به تنهایی می‌توانند موضوع اصلی باشند. خرده‌روایت‌هایی که با نخ تسبیح آقای ساموئل پیک ویک و باشگاهش به هم متصل می‌شوند.

شخصیت‌ها در این رمان بسیار زیادند. در ابتدای کتاب معرفی می‌شوند. هرکدام از آنها سودایی در سر دارند. خالق روابطی پیچیده و پی‌درپی می‌شوند. تا جهان تازه‌ای را پیش چشم ما بگشایند.

در قسمتی از کتاب می خوانیم نامه های پیک ویک :

بخش فقط همان طور که از اسمش پیداست، مکانی بود که بیچاره ترین و بدبخت ترین طبقه بدهکاران در آن زندانی شده بودند. زندانیانی که پا به این بخش می گذاشتند، اجاره و حق سکونت نمی پرداختند.

آن ها مجاز به استفاده از اندک مقدار غذایی بودند. که گاهی اوقات از طریق وصیت نامه شخصی نیکوکار به آن ها می رسید. هفته ای نیست که بعضی از آن ها در اثر گرسنگی و عدم حیات هم بندی هایشان نمیرند. اقای پیک ویک موقع بالا رفتن از پله های باریک به این مسائل می اندیشید.

این افکار او را چنان تحت فشار و هیجان قرار دادند. که بدون توجه به مکان یا انگیزه اش از این دیدار به داخل اتاقی که به او نشان داده شده بود، هجوم برد.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)