تخفیف!

نسخه ی دکتر

به همراه تصاویر گیاهان داروئی

۶۴.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786006415130 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 1020 گرم
ناشر

حافظ نوین

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ هشتم

درباره ی کتاب نسخه ی دکتر :

در این کتاب اطلاعات متنوعی درباره انواع میوه ها و خواص درمانی آنها با توجه به بیماری های مختلف جمع آمده است. این اثر ارزشمند بر اساس حروف الفبا چیده شده و بیماری های مختلف را دسته بندی کرده و سپس برای درمان آن ها نسخه ی مناسب را تجویز کرده است. طب سنتی ایران، اطلاعات ارزشمندی از خواص گیاهان برای درمان بیماری ها  ارائه کرده است. این اطلاعات حتی امروزه هم کاربرد دارد. به همین دلیل کتاب هایی که حاوی معرفی گیاهان دارویی و خواص آنها میباشد از زبان فارسی به زبان های مختلف ترجمه شده و مورد توجه جهانیان قرار گرفته است.
بیماری های مربوط به کلیه اصولا در اثر بدکار کردن صافی های کلیه پیدا می شود . تحمیل کار و فشار زیادی کلیه باعث اختلال عمر صافی های کلیه می شود. کار زیاد کلیه ها بیشتر در اثر اختلالات کبد ، کیسه صفرا و همچنین بیماری های ریه پدید می آید.

بخشی از کتاب نسخه ی دکتر :

درمان : رازیانه : کسانی که به اختلالات کلیه ها مبتلا شده اند هر مرتبه سی گرم ریشه ی خشک یا تازه ی رازیانه را ریز ریز کنند و در یک فنجان آب جوش به مدت پانزده دقیقه دم کنند. سپس آن را صاف کرده و با شیرین ساخته ، بعد از هر غذا یک فنجان از آن میل کنید.
انگور : برای جلوگیری از اختلالات کبد و کلیه ها باید از آب انگوراستفاده کرد. آب انگوری که زیاد شیرین نباشد داروی بسیار مؤثری برای از بین بردن اختلالات کلیه است.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)