تخفیف!

نشانه های فارسی

ویژه ی بچه های کلاس اولی

۴۷.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226539630 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 112 گرم
ناشر

طلایه

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب نشانه های فارسی :

این کتاب شامل آموزش به همراه شعر ، بازی ، نقاشی ، دست ورزی ، تمرین و قصه است.
این کتاب مصور رنگی می باشد و تصویرگری آن توسط آزاد تیموری انجام شده است.
این کتاب مخصوص کلاس اولی ها می باشد.
یکی از فعالیت‌های لذت‌بخش و سازنده برای همه، به ویژه برای کودکان و نوجوانان، بازی است. کودکان از طریق بازی‌ها که با هیجان همراه است، زندگی در دنیای آینده را تمرین می‌کنند. ویژگی‌های هر بازی و فایده‌های آن در رشد همه جانبه‌ی قوای ذهنی، جسمی، شخصیتی و اجتماعی کودک باعث شده است توجه تعداد زیادی از دست اندرکاران تعلیم و تربیت به چگونگی نقش آن در امر آموزش کودکان معطوف شود بازی برای درمانگران وسیله مناسبی است تا به دنیای کودکان راه یابند و آن را بهتر بشناسند و به مشکلات آنان پی ببرند.
بازی، آموزش است و کودک از طریق بازی‌ها مهارت‌های گوناگونی کسب می‌کند. بازی، بهترین وسیله‌ای است که از طریق آن می‌توان بسیاری از مفاهیم را آموزش داد. بازی عمده‌ترین شکل فعالیت کودک و مناسب‌ترین آن برای بروز و رشد استعداد و خلاقیت او به شمار می‌رود. بازی نقش بزرگی در زندگی و رشد کودک دارد. ضمن بازی بسیاری از خصوصیات مثبت در او پرورش می‌یابد. آغاز رشد آفرینندگی و خلاقیت در کودکان، در سنین آمادگی و پیش از دبستان است. در این سن، فعالیت کودک نسبت به دوران خردسالی تغییر می‌یابد و روابط جدیدی میان تفکر و عمل وی پدید می‌آید و احساس نشاط و سرزندگی بعد از بازی می‌تواند راهگشای حل بسیاری از مشکلات باشد.
بازی با گشودن مسیری نو در یادگیری می‌تواند نقش بارزی در بهبود زندگی ایفا کند و در کمک به معلمان برای مدیریت بهتر کلاس، راندمان آموزشی را نیز افزایش دهد. بازی در رشد آفرینندگی نقش فعالی دارد و موجب حرکت و به کارگیری ذهن در کسب تجربه و حل مسأله می‌شود. برانگیختن ذوق و علاقة شاگرد به وسیلة بازی، تفکر همگرا را در ذهن سبب می‌شود.

قسمتی از کتاب نشانه های فارسی :

یکی بود یکی نبود تو دنیای الفبا دو تا دادش زندگی می کردند به اسم آ اول و ا غیر اول . آ اول و ا غیر اول تو حیاط خونشون یک کتاب خیلی بزرگ داشتند. اونا یک حوض ابی قشنگ داشتند که توش پر از آب و ماهی های قرمز کوچولو بود . آ اول و ا غیر اول همیشه به مامان و باباشون احترام می ذاشتند. اما یه روز تصمیم گرفتن با همدیگه سفر کنن به کتاب فارسی کلاس اول…
کتاب نشانه های فارسی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)