تخفیف!

نقشه های ذهنی برای کسب و کار

روش های مؤثر برای تحول در کسب و کار با فکر و تمرین

۵۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786006895000 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 427 گرم
ناشر

بو کتاب

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب نقشه های ذهنی برای کسب و کار:

با تداوم رکود اقتصاد در جهان، تمام سازمان‌ها و نهاد‌های اقتصادی، نیاز فوری به تفکر و خلاقیت را احساس کرده‌اند. کتاب «نقشه‌های ذهنی برای کسب‌وکار» اثر تونی بوزان، اثری است که نویسنده در خلال کتاب سعی دارد بگوید که اگر خواهان ارتقا و بهبود روش کاری و مدیریتی هستید ابتدا باید از خرد خود برای پردازش اطلاعات استفاده کنیم و چگونه بتوانیم به طرزی موثر از مغز و حافظه خود بهره ببریم و خلاقانه فکر کنیم در اینجاست که پای نقشه‌ی ذهنی به میان می‌آ‌ید.
نویسندگان در این اثر با بیان تکنیک‌های بنیادین مربوط به نقشه‌های ذهنی، به مخاطب نشان می‌دهند که چگونه در تمام عرصه‌های شغلی از مدیریت پروژه گرفته تا فروش و حتی پیشبرد یک حرفه‌ی جدید، از استعدادهای خود به بهترین شکل استفاده کند. آن‌ها معتقدند که مسئله هرچه باشد حل یک مشکل کاری، یافتن روش‌های تازه‌ی کار، بازاریابی، افزایش فروش یا تجدید ساختار کسب‌وکار، نقشه‌های ذهنی به بسیاری از پرسش‌ها پاسخ خواهد داد. استفاده از نقشه‌های ذهنی روشی کارآمدتر برای افزایش قابلیت‌های حرفه‌‌ای است. سرمایه‌گذاری بر سرمایه‌ی فکری و نقشه‌های ذهنی کاری ارزشمند است که فرصت‌های شخصی و کاری زیادی را برای فرد فراهم می‌کند و او را به موفقیت می‌رساند. در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «نقشه‌های ذهنی با قابلیت کاربرد در تمامی مشکلات کاری و اهداف گوناگون، به شما کمک می‌کند: خلاقانه، شفاف و اصیل بیندیشید و در تصمیم‌گیری‌ها با اعتمادبه‌نفس و قاطعانه عمل کنید؛ نظرات خود را به شکلی موثر عرضه کنید، با دیگران مذاکره و آنان را متقاعد کنید؛ و طرح‌ها و راهبردهای محکم و سودمند پیشنهاد دهید.» این کتاب در چهار بخش تدوین شده است. «نقشه‌های ذهنی: نرم‌افزار نهایی کسب‌وکار»، «نقشه‌پردازی ذهنی ویژه‌ی مهارت‌های حرفه‌ای»، «نقشه‌پردازی ذهنی برای ارتقای تفکر حرفه‌ای» و «نقشه‌پردازی ذهنی برای دستیابی به نتایج بهتر کاری» عنوان بخش‌های کتاب است.
تونی بوزان از بزرگ ترین و مشهورترین نویسندگان در زمینه ی مسائل مربوط به مغز انسان و یادگیری است. او در این کتاب جالب و تازه، به منظور شکوفایی قوای ذهنی و مغزی و متحول کردن عملکرد اجرایی و شغلی شما، تکنیک های بنیادین مربوط به نقشه های ذهنی را با شما در میان می گذارد.
در نقشه های ذهنی برای کسب و کار، تونی بوزان به همراه کریس گریفیتس، دیگر عضو بنیان گذار و مدیرعامل شرکت Buzan Online LTD به شما نشان می دهد که چگونه در تمام عرصه های شغلی-از مدیریت پروژه گرفته تا فروش و حتی پیشبرد یک حرفه ی جدید- از استعدادهای خود به عالی ترین شکل استفاده کنید.
نقشه های ذهنی با قابلیت کاربرد در تمامی مشکلات کاری و اهداف گوناگون، به شما کمک می کند تا:
•خلاقانه، شفاف و اصیل بیاندیشید و در تصمیم گیری ها با اعتماد به نفس و قاطعانه عمل کنید؛
•نظرات خود را به شکلی مؤثر عرضه کنید، با دیگران مذاکره و آنان را متقاعد کنید؛
•طرح ها و راهبرد های محکم و سودمند پیشنهاد دهید.

قسمتی از کتاب نقشه های ذهنی برای کسب و کار:

مغز انسان تصاویر را بسیار بهتر از کلمات به خاطر می سپارد ، به همین دلیل در نقشه های ذهنی ، ایده ی اصلی مرکز ، و ایده های مربوط به شاخه فرعی با تصاویر نشان داده می شوند. تصویر مرکزی است که هدف نهایی شما را بازتاب می کند. بسیاری از ما نقاش خوبی نیستیم و این موضوع اغلب می تواند موجب گرفتاری ما شود اما اگر تنها بتوانید به عنوان مثال یک نمودار یا علامت را بکشید که برای خودتان معنا داشته باشد ، کافی است. اگر نقشه ی ذهنی خود را به کمک یک رایانه ، گوشی هوشمند یا تبلت رسم کنید، این امتیاز را خواهید داشت که از نقاشی ها، نمودارها و تصاویر موجود در کلیپ آرت رایانه چه به صورت الکترونیک و چه به صورت چاپی استفاده کنید.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)