تخفیف!

نقطه تعادل خود را پیدا کن

اولویت هایت را مشخص نما ، زندگی ات را آسان کن و موفقیت های بیشتری به دست آور

۸۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786008576549 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 112 گرم
ناشر

کلک زرین

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کن:

با کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید، اولویت‌ها را مشخص کنید، زندگی خود را ساده سازید و به موفقیت بیشتر برسید. برایان تریسی به شما مى‌آموزد که چگونه نقطه تعادل خود را شناسایى و آن را حفظ کنید.
با این کتاب مى‌آموزید، چگونه در زندگى مطمئن و با اعتمادبه‌نفس حرکت کنید. متوجه شوید چه زمانى تعادل خود را از دست مى‌دهید و براى بازیافت این تعادل چه کارى از شما ساخته است.
امروز همه کارشان زیاد است و فرصتشان کم. گاه تحت‌تأثیر کارهایى که باید انجام دهید کلافه مى‌شوید. مسئولیت‌ها شما را کلافه مى‌کنند. چالش پیش‌روى شما این است که زندگیتان را ساده‌سازى کنید. باید سعى کنید که وقت بیشترى را صرف انجام دادن کارهاى مهم و زمان کمترى را صرف کارهاى کم اهمیت بکنید.
بهترین خبر این است که همین حالا با خواندن کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید (Find Your Balance Point)، از قدرتى برخوردارید که می‌توانید طورى زندگى کنید که جاى تأسفى باقى نماند. به روابطتان برسید و در کارهایتان اهتمام کنید. مى‌توانید به گونه‌اى زندگى کنید که پر معنا باشد، هدفمند باشد و براى شما شادى به همراه بیاورد. مى‌توانید زندگى با تمرکز داشته باشید، یک زندگى مثبت و کاملاً متعادل با کسى که در اعماق وجود خود هستید.
همه ما موجوداتى منحصربه‌فرد هستیم که براى خود ارزش، پنداره، مقصود و هدف‌هایى داریم. هر کدام از ما براى رسیدن به تعادل از روش‌هاى خود استفاده مى‌کنیم. هر شخصى وقتى در نقطه تعادل منحصربه‌فرد خود عمل مى‌کند، تعادلى واقعى را تجربه مى‌نماید. از نقطه تعادل است که براى دنبال کردن آرزوهاى خود شخصى و حرفه‌اى به بیشترین سطوح وضوح و روشنى، تعهد، توانمندى، و اعتمادبه‌نفس مى‌رسید.
در هر زمینه کلید موفقیت این است که اول از مکان مناسب شروع کنیم و دوم، بدانیم براى رسیدن به هدف چه قدم‌هایى باید برداریم.
بزرگترین نیاز شما این است که بفهمید چگونه نقطه تعادل خود را پیدا کنید، به اراده خود به سمت آن حرکت کنید و به طور خودکار هرگاه خواستید به آن بازگردید. باید قبل از اینکه هدف‌هایتان را مشخص کنید و به آن برسید و قبل از اینکه زندگى هماهنگ و به واقع متعادلى داشته باشید، نقطه تعادل خود را ایجاد کنید. تعادل حقیقى را وقتى تجربه مى‌کنید که همه‌چیز زندگیتان در هماهنگى کامل باشد.
با کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید، مى‌آموزید که براى تحقق ایده‌هایتان چگونه پنداره‌اى جالب براى آینده در نظر بگیرید. در ضمن یاد مى‌گیرید که چگونه زندگى با معنا و هدفدارى داشته باشید و فعالیت‌هاى خود را به شکلى سازمان‌دهى کنید که در هر بخشى از زندگیتان تفاوتى ایجاد نمایید.
برایان تریسی (Brain tracy) تاکنون با بیش از ۱۰۰۰ شرکت و کمپانی بزرگ برای رونق در کسب و کارشان مشاوره کرده و برای بیش از ۵ میلیون نفر در بیش از ۷۰ کشور سمینارهای آموزشی ترتیب داده که درصد بالایی از مخاطبانش توانسته اند در کسب و کار و تجارتشان به موفقیت های چشم گیری دست یابند. او سالانه برای ۲۵۰ هزار نفر سمینار آموزشی ارائه می دهد.
او به مدت ۳۰ سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از ۷۰ کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب‌هایش به زبان های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده اند.
همچنین تاکنون با شرکت‌های بزرگ و عمومی و افرادی از جمله مدیران و کارکنان بسیاری از بزرگترین شرکت‌های امریکا صحبت کرده و مذاکرات او چنان هیجان انگیز و تاثیرگذار بوده است که برای این افراد و شرکت‌ها موفقیت‌های فوری و هم دراز مدت بدنبال داشته است.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)