تخفیف!

نکات فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان

مخصوص تحصیلات تکمیلی به همراه ارشد هنر

۴۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786005284577 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 288 گرم
ناشر

مارلیک

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب نکات فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان :

این کتاب با عنوان هنر و تمدن ایران و جهان شامل مهمترین نکات و مطالب تشریحی برگرفته از منابع تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه هنر و ادبیات ایران و جهان، زیبایی شناسی، فلسفه هنر، نقد هنری و ادبی است که از طرف دانشگاه‌های معتبر کشور به عنوان منابع آزمون هنر معرفی گردیده است.مطالب کتاب نکات مهم فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان در شش فصل طبقه‌بندی شده است که هر کدام جزو سرفصل‌های معرفی شده جهت آزمون مقطع کارشناسی ارشد هنر هستند.
سرفصلهای کتاب عبارتنداز: نکته های هنر ایران / نکته های ادبیات ایران / نکته های هنر جهان / نکته های ادبیات جهان / نکته های نقد ادبی و هنری / نکته های فلسفه هنر و زیبایی شناسی
این اثر با بهره‌گیری از ساعت‌ها مباحثه و تحقیق و با استفاده از منابع و مطالعه ده‌ها کتاب ارزشمند اساتید بزرگ ادب و هنر توسط حسین محسنی و مریم شهبازی تألیف گردیده است. مطالعه این کتاب برای داوطلبان آزمون‌های ارشد هنر و دانشجویان گرایش‌های مختلف هنر که درس فرهنگ و هنر و ادبیات ایران جزء مواد امتحانی و درسی آنها می‌باشد، می‌تواند مفید واقع گردد.

کتاب حاضر شامل مهم‌ترین نکات و مطالب تشریحی برگرفته از منابع تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه هنر و ادبیات ایران و جهان، زیبایی‌شناسی، فلسفه هنر و نقد هنری و ادبی است که از طرف دانشگاه‌های معتبر کشور به‌عنوان منابع آزمون هنر معرفی شده است. مطالب کتاب در شش فصل طبقه‌بندی شده که هرکدام جزو سرفصل‌های معرفی شده جهت آزمون مقطع کارشناسی ارشد هنر هستند. این کتاب با بهره‌گیری از ساعت‌ها مباحثه و تحقیق و با استفاده از منابع و مطالعه ده‌ها کتاب ارزشمند اساتید بزرگ ادب و هنر به رشته تحریر درآمده است.

 

قسمتی از کتاب نکات مهم فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان :

*در نگارگری مکتب هرات ، کادر تصویر شکسته و عناصر اثر به بیرون از تابلو کشیده شده است.

*اوج جلد سازی و تذهیب در این مربوط به دوران تیموری است.

*اژده ها در چین نماد ثروت ، قدرت و پیروزی است اما در این برخلاف ای موارد معنی دارد.

*شاهنامه قوام الدین وزیر در مکتب شیراز مصور گردید.

 

کتاب نکات مهم فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)