تخفیف!

نگرش همه چیز است

نگرش تان را عوض کنید تا زندگی تان دگرگون شود!

۵۷.۷۵۰ تومان

شناسه محصول: 9786226631648 دسته: ,

جزئیات کتاب

وزن 179 گرم
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب نگرش همه چیز است :

کتاب نگرش همه چیز است یکی از مهم ترین کتاب هایی است که تا کنون در حوزه رشد فردی نوشته شده است . نویسنده ی این کتاب توانسته با قلم روان خود تحولی عمیق در نگرش و نوع نگاه مخاطب خود ایجاد کند. جف کلر درباره ی این کتاب می نویسد : هر قدر هم که طرز فکرتان مثبت یا منفی باشد، این کتاب برایتان مفید است. اگر طرز فکرتان منفی است ، مأیوس نشوید چون با استفاده از مطالب این کتاب می توانید نگرشی مثبت در خود ایجاد کنید و به نتایج خارق العاده ای در زندگی تان دست یابید و اگر هم اکنون نیز فردی مثبت اندیش هستید ، با استفاده از اصولی که در این کتاب مطرح می شود می توانید به مدارج بالاتر پیروزی و موفقیت صعود کنید.بیش از بیست سال است که روی این موضوع تحقیق می کنم که چرا بعضی از مردم در کارهای شان موفق هستند و بعضی ناکام . در این مدت ، صدها کتاب و هزاران مقاله درباره ی نگرش و موفقیت مطالعه کرده و به بیش از سه هزار ساعت نوار صوتی در این زمینه گوش داده ام . به علاوه با اشخاص موفق بی شماری مصاحبه کرده ام تا به رمز موفقیت شان پی ببرم…

بخشی از کتاب نگرش همه چیز است:

بسیار خب فرض کنید پنجره ی نگاهتان را از غبار زدوده اید و نگرش مثبت را در خود تقویت کرده اید و همیشه لبخند به لب دارید. در خانه می نشینید و مثبت فکر می کنید. آیا این کار به تنهایی شما را به موفقیت بی حد و مرز می رساند ؟البته که نه … چرا که برای رسیدن به موفقیت چیزی بیش از داشتن فقط نگرش مثبت لازم است. برای اینکه قابلیت هایتان را به حداکثر رسانده و به اهدافتان دست یابید می باید اصول موفقیت خاصی را به کار ببندید که به میلیون ها انسان در رسیدن به نتایج خارق العاده کمک کرده اند و به شما نیز در رسیدن به اهدافتان کمک می کنند.

درباره ی جف کلر نویسنده ی کتاب نگرش همه چیز است:

جف کلر بنیانگذار و رئیس شرکت نگرش یعنی همه چیز (Attitude is Everything، Inc) است. او در رشته حقوق تحصیل کرد و چند سالی هم به شغل وکالت مشغول بود اما بعد از اینکه متوجه شد رضایت شغلی ندارد از کارش خارج شد و سراغ برنامه‌های خودیاری رفت. او نزدیک بیست سال است که به عنوان سخنران و نویسنده کتاب‌های موفقیت و انگیزشی شناخته می‌شود. از میان کتاب‌های جف کلر می‌تواند به کتاب‌های نگرش برنده، موفقیت و شادی و این موفقیت شما است اشاره کرد.
کتاب نگرش همه چیز است کاری از انتشارات آثار برات نویسنده جف کلر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)