تخفیف!

همه ی گل های پاریس

داستانی جذاب و واقع گرایانه درباره ی عشق ، مادرانگی ، بخشش و مقاومت

۸۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786001041853 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 600 گرم
ناشر

دیدآور

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب همه ی گل های پاریس :

داستانی جذاب و واقع گرایانه درباره ی عشق ، مادرانگی ، بخشش و مقاومت؛ داستانی تلخ درباره ی اشغال کشور در دوران جنگ ؛ داستانی تاریخی درمورد خشونت و نسل کشی . سارا جیو گذشته و اکنون را در این رمان بسیار خواندنی به هم می بافد تا نشان دهد سرشت عام انسانی در هر زمان به دنبال صلح و سعادت است.

بخشی از کتاب همه ی گل های پاریس :

تیک تاک ساعت از فاصله ی دور به گوش می رسد . روی کاناپه می نشینم و بعد دوباره بلند می شوم . اطراف اتاق پذیرایی قدم می زنم . به دقت به نقاشی غریبی روی دیوار ، که آشنا بودنش برایم کمی ترسناک است نگاه می کنم : صحنه ای از حیاطی ویلایی در کالیفرنیا ، شاید استخری در کنار درختان نخل و یک کاسه لیمو روی میز چوبی . گوشه قاب را لمس می کنم . انگار آرزو می کنم که کاش می توانست حرف بزند . یعنی این نقاشی برایم خاص بوده است ؟
آهی می کشم . همه چیز حس آشنا پنداری ایجاد می کند. میوه ی روی پیشخوان . صدای تیک تاک ساعت روی دیوار. بوی صابون در حمام. به خاطر نمی آورم قبلا با هیچ کدام از این ها برخورد کرده باشم ، و با این حال حس می کنم به نوعی رو به رو شده ام.
یک بار دیگر واحد را بررسی می کنم. از کجا شروع کنم ؟ این جا حسی شبیه نقل مکان دارد ، وقتی که باربر آخرین جعبه را زمین گذاشته است و تو را آن جا با همه ی اثاثیه ها تنها می گذارد. من در مورد وظیفه ی سرنوشت ساز رازگشایی زندگی هیچ نظری ندارم که از کجا شروع کنم ، خیلی ناتوانم. آشپزخانه ؟ اتاق خواب ؟
این جا درون همه ی جعبه های نادیده خاطراتی هستند که باید آشکار شوند . کارهای زیادی دارم که انجام دهم ، اما احساس خستگی می کنم . به سمت کاناپه عقب نشینی می کنم ، سرم را روی بالش می گذارم . اجازه می دهم پلک های سنگین ام بسته شوند . به خودم می گویم فراد کمتر مبهم خواهم بود . امیدوارم…

سارا جیو/ کتاب همه ی گل های پاریس/ رمانی خواندنی درباره ی مفاهیم زندگی ، عشق ، مادرانگی و مقاومت / ترجمه فروغ مهرزاد/ انتشارات دیدآور /انتشارات آثار برات 

 
برای دیدن رمان های جذاب و خواندنی دیگر با این لینک سر بزنید.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن از فروشگاه اینترنتی انتشارات اثار برات خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)