تخفیف!

هنر فروش موفق ریچارد دنی

یک فرد موفق ب من نشان بدهید ، آن وقت به شما فروشنده موفق را نشان خواهم داد.

۶۵.۶۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786008034223 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 224 گرم
ناشر

الماس پارسیان

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ یازدهم

درباره ی کتاب هنر فروش موفق :

ریچارد دنی الهام‌بخش‌ترین سخنران تجاری در بریتانیاست. او هم از این نظر بی‌نظیر است که سخنرانی‌هایش حضار را ترغیب می‌کند، آموزش می‌دهد و برای آن‌ها الهام‌بخش است و هم ایده‌هایی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد که به عملکرد موفق و بهبود یافته می‌انجامد.
ریچارد بیش از چهل سی‌دی و دی‌وی‌دی و پنجاه برنامه‌ی شنیداری آموزشی را نوشته و اجرا کرده و همچنین نویسنده و ارائه‌کننده‌ی سه آلبوم شنیداری نیز است. شش کتاب او با عناوین فروش تا پیروزی، برای خودتان موفق شوید؛ مدیریت برانگیزنده، برای خودتان صحبت کنید؛ برای پیروزی ارتباط برقرار کنید و کتاب تجارت جدید برتر بهترین فروش بین‌المللی را داشته و در چهل‌وشش کشور به فروش رفته و به بیست‌وشش زبان ترجمه شده است. کتاب فروش تا پیروزی برای هر کس که سودای فروشنده‌ی حرفه‌ای شدن را در سر می‌پروراند، مطلبی خواندنی و ضروری دارد و شاید پرفروش‌ترین کتاب جهان در این زمینه باشد.
بیشتر مطالب کتاب مهارت‌های فروش موفق طوری طراحی شده است که به فروشندگان کمک کند تا فروش بیرونی داشته باشند. بی‌شک راهکارهای بسیاری وجود دارد که می‌توان آن‌ها را برای فروش داخلی نیز به‌کار برد. وقتی که فروشنده‌ای برای دیدار با یک مشتری احتمالی وارد می‌شود، ممکن است مشتری ذهنی باز داشته یا توقعات زیادی داشته باشد؛ اما در بیشتر موارد اولین تأثیر اهمیت ویژه‌ای دارد. به‌طور حتم ظواهر مهم تلقی می‌شوند، پس ظاهر فروشنده باید با محصول یا خدمت مورد نظر هماهنگ باشد.
فروشنده حرفه ای نباید فقط بفروشد! بیشترِ انسانها خرید کردن را دوست دارند و وقتی فروشنده ای به آنها کمک کند که تجربه خوبی در این مورد داشته باشند، بسیار شادمان خواهند شد. از همین رو است یک فروشنده حرفه ای باید بتواند نیازها را خوب بشناسد و درک کند و برای به حل مسئله به عنوان یک متخصص راه حل، راهکار بدهد.
وقتی فروشنده ای می تواند خوب راه حل دهد و موفقیت آمیز بفروشد، که اعتقاد به محصولِ خودش داشته باشد و درباره ارزش و ثمرات محصول و کالا و خدمت خود، به باور رسیده باشد. تا وقتی شما به محصولی که می فروشید، مسلط نباشید و اطلاعات عالی و دقیقی درباره آن نداشته باشید و به محصولتان اعتقاد نداشته باشید، نمی توانید در فروش آن موفق شوید! سعی کنید برای محصول خود، نقاط تمایز و منحصر به فرد ایجاد کنید یا این نقاط را بشناسید و با همین وسیله، اعتقاد خود و مشتری را به محصول افزایش دهید.

درباره ی ریچارد دنی :

ریچارد دنی (متولد 1944) از همان دوران مدرسه علاقه مند به حمل و نقل بود که کارت های هواپیما را جمع می کرد و قطارها را تشخیص می داد. این سرگرمی تا زمان بازنشستگی او زنده ماند. ریچارد دنی یک متخصص مشهور در تمام جنبه های فروش و حراج است. نویسنده کتاب Selling to Win ، بیش از 20 سال است که ایده های خود را در مورد موفقیت و بدست آوردن در سراسر جهان به اشتراک می گذارد. او که یک سخنران انگیزشی بسیار مورد جستجو است، به هزاران نفر کمک کرده است تا به موفقیت برسند و همچنین نویسنده Winning New Business، Motivate to Win، ارتباط برقرار کردن برای موفقیت و موفقیت برای خودتان است (همه توسط کوگان پیج منتشر شده).
کتاب هنر فروش موفق ریچارد دنی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)