تخفیف!

هنر قدرت بیان

با قدرت حرف بزنید تا برنده شوید

۸۰.۵۰۰ تومان

جزئیات کتاب

وزن 271 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ یازدهم

درباره ی کتاب هنر قدرت بیان :

همان طور که از عنوان کتاب قدرت بیان  برمی آید ، نویسنده ی کتاب برایان تریسی قرار است مهارت هایی را بیاموزد که با استفاده از آنها بتوانیم و تأثیر گذاری صحبت کردن برای پیشبرد هدف هایمان استفاده کنیم. به همین دلیل ، با کتابی مواجه نیستیم که صرفا بر چگونه حرف زدن تاکید دارد، بلکه مطالب آن را مجموعه ای از رفتارها و مهارت هایی تشکیل می دهند که تاثیر کلام را بیشتر می کند.
نویسنده از همان ابتدای کتاب ، درست و تاثیر گذار صحبت کردن را برگ برنده برای موفق شدن می خواند . او می گوید: حرف زدن می تواند احترام و توجه دیگران را به دنبال داشته باشد ، کنند جلب کند. او همچنین معتقد است : توانایی صحبت کردن به دیگران ثابت می کند که شما با استعداد و با هوش تر از کسانی هستید که نمی توانند به خوبی شما صحبت کنند.

بخشی از کتاب هنر قدرت بیان :

انتظارات مثبت ایجاد کنید
اولین وظیفه شما ایجاد انتظار است. شما می خواهید مخاطبان از آمدنشان خوش حال باشند. می خواهید با علاقه و اشتیاق به حرف های شما گوش بسپارند. به خاطر داشته باشید که همه ی مخاطبان می خواهند شما موفق شوید. آن ها همگی طرفدار شما هستند. آن ها از صمیم قلب انتظار دارند سخنرانی شما ، سخنرانی خوبی باشد. اولین کلمات شما بایستی ثابت نماید که سخنرانی شما چنین خواهد بود.
این نکته که مخاطبان از همان آغاز از شما خوششان بیاید حائز اهمیت می باشد. آن ها هر چقدر بیشتر از شما خوششان بیاید به همان اندازه بیشتر پذیرای پیام شما خواهند بود و در برابر نکات یا ایده های بحث انگیزی که مطرح می نمایید ، کمتر مقاومت خواهند نمود.

درباره ی برایان تریسی نویسنده ی کتاب هنر قدرت بیان :

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از تواناترین و معروف‌ترین سخنرانان دنیا است. فردی موفق با مسیری پر فراز و نشیب در زندگی که می‌تواند برای هرفردی انگیزه بخش باشد. تریسی نویسنده‌ خلاقی است که در زندگی خود تجربه‌های زیادی کسب کرده است.
از پرفروش‌ترین آثار او می‌توان به کتاب “قورباغه ات را قورت بده” اشاره کرد. سخنرانی‌های انگیزشی تریسی در زمینه‌ کشف استعدادها و تقویت پتانسیل‌های شخصی، الهام بخش هزاران نفر در نقاط مختلف جهان بوده است. اغلب سمینار‌ها و کتاب‌های وی حول موضوعات تقویت انگیزه، تعیین اهداف، تمرکز ذهن و مدیریت زمان متمرکز شده‌اند.
برایان در دوران مدرسه دانش‌آموز کنجکاو و با استعدادی بود اما به درس خواندن علاقه‌ای نداشت. به همین دلیل تصمیم گرفت کنجکاوی خود را خرج مسیر دیگری کند. درس را کنار گذاشت و ترک تحصیل کرد. او تقریبا تمام سال‌های نوجوانی‌اش را با کارگری گذراند. بعد از رها کردن مدرسه به شستن ظرف و نظافت کاری در یک هتل مشغول شد.
کتاب قدرت بیان کاری از انتشارات آثار برات نویسنده برایان تریسی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)