تخفیف!

هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید

در كتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید سعی داشته‌اند تا چند تكنیك ساده و عملی به مخاطب معرفی و آموزش دهند، تا مخاطبان بتواند از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را برند

۷۸.۴۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786006689203 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 253 گرم
ابعاد 24 سانتیمتر
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ چهارم

درباره ی کتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید :

«جک کالیس» (۱۹۲۳-۱۹۹۸) و «مایکل لبوف» (۱۹۴۲- ) نویسندگان کتاب «هوشمندانه کار کنید، سخت کار نکنید»، در كتاب حاضر، سعی داشته‌اند تا چند تكنیك ساده و عملی به مخاطب معرفی و آموزش دهند، تا مخاطبان بتواند از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را برند. برنامه‌ریزی اثرگذار؛ سازمان‌دهی؛ تغییر نگرش؛ سود بردن از تغییر محل كار و… از موضوعاتی است كه در راستای رسیدن به تكنیك‌های مورد بحث، بررسی شده‌اند. در این بررسی مخاطبان خواهند آموخت كه اعتماد به نفس خود را حفظ كنند و تغییرات عمده‌ای را كه در مشاغل و زندگی‌شان شكل می‌گیرد بپذیرند و از آن‌ها به بهترین نحو ممكن برای رسیدن به موفقیت بهره گیرند.

بخشی از کتاب  هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید:

«توماس کارلایل، نویسنده اسکالتندی قرن نوزدهم، گفته است: انسان، حیوانی ابزارساز است… بدون ابزار او هیچ است و با ابزار همه‌چیز است. باید این سخنان ارزشمند را به خاطر سپرد. چند بار در جریان یک تلاش ناموفق متوجه شده‌اید که داشتن ابزار ویژه می‌تواند موجب صرفه‌جویی زیاد در وقت و انرژی شما شود و از خستگی‌تان جلوگیری کند؟ در صورتی که بخواهیم اتومبیل یا وسایل منزل را تعمیر کنیم، این تجربه برای ما بسیار پرمعنا است.
علت این است که ما در این حال ابزار را لمس می‌کنیم. بسیاری از ابزارها واقعاً چنین هستند، اما برای بهترین استفاده از این راهنمایی باید درباره «ابزار» وسیع‌تر صحبت کنیم ابزار هر چیزی است که برای رسیدن به هدف به ما کمک می‌کند.
صرف‌نظر از هدف یا فعالیتی که انجام می‌دهیم. همه‌جا به ابزار نیاز داریم…» دکتر «شهروز فرهنگ بیگوند» این کتاب را به فارسی برگردانده است. که از ایشان کتاب‌های دیگری چون «از شوهرت مراقبت کن»، «۱۰ کار احمقانه که زندگی زن‌ها را خراب می‌کند»،«۱۰ کار احمقانه که زندگی مردها را خراب می‌کند»، «چگونه بر استرس و اضطراب غلبه کنیم؟»

بخشی از کتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید:

عامل اصلی در انگیزه برای دستیابی به اهداف تمایل است. هنگامی که فردی برای دستیابی به یک هدف خاص تمایل دا شته با شد تمایل او انگیزه می شود که او را به فعالیت در جهت دستیابی به هدف وا می دارد. هیچ کاری برای او د شوار نخواهد بود. او بارها دست به کوشش می زند تا سرانجام موفق شود. اگر از انگیزه قوی بهره مند باشید، اگر اهداف شما به تفکر غالب تبدیل شوند تنها کاری که باید بکنید این ست که اهداف خود را بصورت برنامه ای برای عمل بنویسید و به آن عمل کنید…
*****
وقت در صورتی طلا است که کیفیت کار شما به وقت ارزش طلا بدهد . کار ، انسانیت است. برای برخی افراد ، کار ، رشته ی زندگی ( لذت بخش ، سازنده ، پر ثمر ) است. برای دیگران ، کار ، یک امر شاق و دشوار – حتی جان کندن – است و چیزی است که فقط باید آن را تحمل کرد. کار برای شما چه مفهومی دارد ؟ آیا آن را فعالیتی می دانید که که کمتر از زحمت آن سود دارد؟
کتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)