تخفیف!

وب دیزاین

مجموعه کتاب های طراحان حرفه ای گرافیک

۳۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786005284720 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 191 گرم
ناشر

مارلیک

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب وب دیزاین نوشته ی امیرسامان حنیفی :

حنیفی در کتاب «وب دیزاین» عنوان می‌کند که چگونه گرافیک صفحات وب از عوامل مهم برای برقراری ارتباط بین تولیدکننده محتوا و مخاطبان محسوب می‌شود. همچنین نویسنده بیان می‎کند که چطور می‌توان با نحوه صحیح طراحی صفحات وب و آموزش گرافیک این صفحات، به برقراری ارتباط موثر با بیننده کمک کرد.
این مجموعه تلاش می کند نگاهی درست به نحوه ی طراحی و اجرای صفحات وب بدست دهد. و ملزومات و قواعد لازم را در ایجاد این صفحات مشخص نماید. بر همیت اساس با تحلیل و بررسی تبلیغات و طراحی گرافیک اثبات می کند که صفحات وب در مرحله اول یک محصول گرافیک است و با توجه به ماهیت هنر گرافیک ، که ذات انتشار و ارتباط را در خود دارد ، می بایست قوانین و ملزومات نحوه انتشار به خوبی در نظر گرفته شده و در طراحی رعایت شود . طراحی وبسایت ها و صفحات وب توسط مهندسین نرم افزار تنها و فقط به واسطه توانایی اجرا و انتشار این صفحات و بدون داشتن دانش و هنر گرافیک ، که هنر برقراری ارتباط از طریق تصویر و نوشتار است ، کاری اشتباه بوده و نتیجه ی آن داشتن سایتی بدون توانایی برقراری ارتباط ، فاقد زیبایی و خلاقیت می باشد. هرچند که به بهترین شکل اجرا یا به بیان بهتر منتشر شده باشد.

بخشی از کتاب وب دیزاین نوشته ی امیرسامان حنیفی :

اگر تصور کنیم که بخش منطقی شناسایی مخاطب و درک پیام ، بخش پنهان و غیر قابل دیدن یک کار گرافیک است ، آنگاه بخش تصویر و ایده که مربوط به بخش خلاق کار است ، قسمت دیدنی و ملموس کار طراحی گرافیک می باشد.این بخش که به نیروی خلاق گرافیک دیزاینر احتیاج دارد تا بتواند ایده ، تصاویر ، فرم ها و رنگ ها و نوشته هایی بسازد که محتوای پیام را به بهترین وجه برای مخاطبین مورد نظر بیان کند. در این بخش عمل اصلی ارتباط با مخاطب انجام می شود…
کتاب وب دیزاین نوشته ی امیر سامان حنیفی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]