تخفیف!

وسایل نقلیه

مجموعه کتاب های چشمی

۲۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786007836644 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 67 گرم
ناشر

لنجوان

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب وسایل نقلیه:

کتاب های چشمی مخصوص آشنایی کودکان با وسایل نقلیه است.
این کتاب دارای تصاویر وسایل نقلیه به همراه چشم متحرک برای آنها برای جذابیت بیشتر برای کودکان و آشنایی آنها با محیط و اشیای اطرافشان است. این کتاب ها همراه با اشعار کودکانه مربوط به تصاویر زیبا و کودکانه ی کتاب می باشند.
هوش و خلاقیت کودکان خود را از طریق نشان دادن تصاویر ، شعر خوانی و داستان های مناسب گروه سنی آنها پرورش دهید.
این کتاب ها مخصوص کودکان گروه سنی الف می باشد.
این کتاب در 10 صفحه ی جنس سخت به همراه تصاویر کارتونی زیبا که توسط عطیه زیواز تصویرگری شده است و موضوع آنها شعر و تصاویر میوه ها می باشد توسط انتشارات لنجوان به چاپ رسیده است.

 

فواید شعر خوانی برای کودکان:

در شعر کلمات لزوما به همان شکلی که در محاوره یا کتاب‌ها به کار می‌روند استفاده نمی‌شوند، برای مثال گاهی کلمه‌ای کوتاه‌تر می‌شود یا در زمینه‌ای قرار میگیرد که معنای آن را به‌طور کامل تغییر می‌دهد. شعرهای کودکان هم با اینکه ساده هستند اما به‌طور کامل از این قبیل بازی‌های ادبی به دور نیستند. درنتیجه شعر خواندن به بچه‌ها کمک می‌کند تا یاد بگیرند که گاهی ممکن است شکل کلمه‌ای عوض بشود اما همان معنی را داشته باشد و یا برای فهمیدن معنی کلمه‌ها باید به زمینه‌ای که کلمه در آن قرارگرفته است هم توجه داشته باشد. کسب این مهارت‌ها به بچه‌ها کمک می‌کند تا در آینده بتوانند به‌خوبی از عهده خواندن و درک متن‌های طولانی و پیچیده بربیایند.

وقتی برای بچه‌ها شعر می‌خوانیم، کلماتی هم مطرح میشوند که به‌اصطلاح بزرگ‌ترها جزء صنایع ادبی هستند مانند تشبیه، استعاره و… . این کلمات معمولا مورد سؤال بچه‌ها قرار می‌گیرند و پاسخی که شما به سوالات آن‌ها می‌دهید، فرصت مغتنمی است که به زبان ساده کودکان با این مفاهیم آشنا بشوند. آشنایی با این مفاهیم می‌تواند دانش زبانی کودک شما را بالاتر ببرد و نویسنده بهتری از او بسازد.

کتاب وسایل نقلیه را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]