تخفیف!

پاییزان

رمان جذاب ایرانیست که در 802 صفحه نوشته شده است.

۷۳.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789642161591 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 600 گرم
ناشر

شقایق

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

کتاب پاییزان نوشته ی آزاده احسانی

نشسته بر صندلی راک محبوبم عقب و جلو می شدم! سکوت وهم آور خانه با صدای قژ قژ صندلی زهوار در رفته می شکست و من با خودم فکر می کردم چه خوب که این صندلی هست تا سکوت،مثل قبری سیاه و تاریک مرا زنده به گور نکند.ننووار تکان می خوردم و در تاریکی مطلق،به صداهایی که مثل خوره به جان مغزم افتاده بودند گوش می دادم… در بین صداها،جیغ بچه ای توجه ام را جلب کرد؛ با اینکه می دانستم توهمی بیش نیست؛ ناخودآگاه از جا پریدم… هم زمان با بلند شدنم از روی صندلی زنگ منحوس تلفن در خانه پیچید و من بی توجه به آن سعی در خفه کردن صداها داشتم… صداهایی که جسور شده و از خواب به بیداری ام راه پیدا کرده بودند.

با بوق پیغام گیر به خودم آمدم و صدای عصبی حمید که فاصله ای تا فریاد زدن نداشت در گوشم پیچید:

دیبا! لعنتی اون گوشی بی صاحاب موندتو، بردار جون به لبمون کردی، کدوم گوری هستی که از دیشب تا حالا گوشی ات خاموشه و جواب تلفن خونه رو هم نمی دی؟ به جان خودت قسم جواب ندی می آم اون جا با سرایدار در خونه رو می شکنم ببینم زنده ای یا مردی؟

می دانستم این کار از حمید برمی آید مخصوصا وقتی قسم جان مرا خورد یقین پیدا کردم که دیوانه شده است.گوشی تلفن را با اکراه برداشتم:

_حمید. _زهرمارو حمید… کوفت و حمید… دختره ی احمق معلومه کدوم گوری هستی؟دایی و زندایی دارن خودشون رو می کشن اون وقت توی احمق تو خونه نشستی داری به ریش ما می خندی؟

بی حوصله حرفش را قطع کردم:زنگ زدی لیچار بارم کنی یا سراغمو بگیری؟نترس من بادمجون بمم،متاسفانه آفت ندارم.مطمئن باش اگر بمیرم خبر مرگم زود بهتون می رسه…

صدای پر از حرصش بلند شد:دیبا به ارواح خاک آقاجون می آم جوری می زنم تو دهنت که دیگه نتونی برام بلبل زبونی کنی ها! حاضر شو می آم دنبالت یه دوری بزنیم بعد می ذارمت خونه دایی اینا…

 

آزاده احسانی/ کتاب پاییزان/ رمانی خواندنی / انتشارات شقایق /انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه آن خریداری کنید.

برای دیدن رمان های جذاب و خواندنی دیگر با این لینک سر بزنید.

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]