تخفیف!

پول پول پول پول پول

این کتاب شما را با مفهوم بازاریابی شبکه‌ای و جنبه‌های مختلف آن، به طور کامل و با زبانی ساده آشنا می‌کند .

۳۰.۴۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786007369487 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 82 گرم
ناشر

پارسینه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

درباره ی کتاب پول پول پول پول پول :

در بازاریابی شبکه‌ای می‌توان ثروتمند شد و در مقایسه با سایر مشاغل، عادلانه‌تر عمل می‌شود و فرصت مساوی برای کسب درآمدهای بالا وجود دارد. در اینجا اگر محدودیتی وجود داشته باشد، توسط خود شخص گذاشته می‌شود؛ وگرنه هیچ‌گونه تبعیض عرفی، نژادی، جنسیتی، سنی یا تجربه‌ای وجود ندارد. بازاریابی شبکه‌ای برای همه افراد یک فرصت درآمدزایی کاملاً برابر و یکسان را فراهم می‌کند.
بازاریابی شبکه‌ای یک مبحث دانشگاهی نیست. نه این‌که بى‌ارزش باشد؛ بلکه به این دلیل که بسیار ساده است؛ یک بازاریاب شبکه‌اى تازه‌کار هم مى‌تواند اصول این نوع کسب‌وکار را در یک بعد از ظهر به شما آموزش دهد؛ به‌طورى که بتوانید بى‌درنگ شروع به کسب درآمد کنید و براى خود یک شبکه‌ى فروش راه‌اندازى کنید. کتاب پول پول پول پول (Money Money Money Money)، علاوه براینکه شما را با اصول بازاریابى شبکه‌اى آشنا می‌کند، به روش‌های کسب درآمد و رسیدن به سود از طریق این کار می‌پردازد.
زمانه ، تغییر کرده است. دوره مشاغل ثابت و مادام العمر، سپری شده است. هر روز شاهد اخراج بسیاری از کارگران و کارمندان هستیم. سؤالی که امروز فکر جوانان ما را به خود مشغول کرده، این است که : «آیا دیگر می توان به چتر حمایتی دولت ها اعتماد کرد، در حالی که آنها خود در هزار توی هزاره جدید گم شده اند ؟!» طرح این سؤال، کاملا طبیعی است. ما دیگر نمی توانیم به سیاق پدرانمان زندگی کنیم. آنها بازماندگان صنعتی هستند و ما فرزندان عصر اطلاعات! از خصوصیات بارز این عصر، تغییرات سریع و غیره منتظره آن است. هیچ کس قادر نیست حتى آینده نزدیک را پیش بینی کند. هماهنگی با این همه تغییرات، در تمامی زمینه های زندگی به افرادی مبارزه طلب و ثابت قدم نیاز دارد. تربيت چنین افرادی را دیگر نمی توان به مدارس و دانشگاهها سپرد چون بارها امتحان خود را پس داده اند! امروز دیگر ناکارآمدی آموزشهای دانشگاهی در زندگی روزمره، بر کسی پوشیده نیست. همه می دانیم دوره بازی های ایمن ، سپری شده است، و آینده از آن کسانی است که به بازی های پر خطر تن دهند. در این زمانه، به آموزش هایی نیاز داریم که ما و به ویژه فرزندانمان را برای زندگی در دنیای آینده، بیمه کند! مدرسه ای که درس هایش، نه به سبک دوره صنعتی و در جهت پرورش روبات های بی فکر، بلکه به روش عصر اطلاعات، در جهت پرورش انسان هایی مبتکر و کار آفرین باشد: مدرسه بازار یابی شبکه ای! بازاریابی شبکه ای به شکل یک بیزینس پر در آمد، وارد کشور ما شده و به همین دلیل، توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است؛ اما درآمد، کمترین چیزی است که می توان از این بیزینس جذاب، انتظار داشت. چرا که ما نیز به این گفته هنری فورد، عقیده داریم که: بیزینسی که به جز پول، چیز دیگری تولید نکند، بیزینس بی روحی است! بازاریابی شبکه ای، یکی از مؤثرترین و اقتصادی ترین راه های دستیابی به مالکیت بیزینس، در آمد مستمر و استقلال مالی در عصر اینترنت است. بازاریابی شبکه ای چیزی فراتر از یک بیزینس عادی است. موجی است که سوارانش را برای زندگی در قرن بیست و یکم آماده می کند. یک مدرسه انسان سازی که در آن درس هایی را فرا می گیریم که برای زندگی، به ویژه در دنیای آینده، بدانها نیاز داریم، همان چیزهایی که در مدارس و دانشگاه ها تدریس نمی شود! معلمان این مدرسه، کسانی هستند که به خود به سیاق راهبران، همواره در خط مقدم کارزار حضور دارند. راهبران بازاریابی شبکه ای، مربیانی هستند که کارمندان دیروز را، با چشمانی پف آلوده و شکم هایی بر آمده، به جنگجویان فردا، با چشمانی تیزبین و اندامی چالاک، تبدیل می کنند تا در اقتصاد جهانی آینده، ایران عزیز ما نیز حرفی برای گفتن داشته باشد. کتابی که در دست دارید یکی از آثار بی نظیر جان میلتون فاگ است. او فردی کارکشته و مجرب در همه عرصه های زندگی بالاخص بازاریابی شبکه ای، و نیز نویسنده کتاب پرفروش «بهترین بازاریاب شبکه ای دنیا» است.

قسمتی از کتاب  پول پول پول پول پول:

درآمد دایم و مستمر، مانند درآمد حاصل از حق تألیف یک نویسنده‌ى کتاب، آهنگساز، ترانه‌سرا یا مخترع مى‌ماند و کاملا مشابه درآمد ناشى از سرمایه‌گذارى در سهام یا املاک است. نویسنده یک‌بار کتاب مى‌نویسد؛ ولى بعد از آن، هر جلد از آن کتاب که فروخته شود، درصدى از آن‌را دریافت مى‌کند. آهنگساز نیز یک‌بار آهنگى مى‌سازد؛ ولى بعد، هرگاه آن آهنگ از رادیو پخش شود یا نوار یا سى‌دى آن فروخته شود، درصدى از آن‌را دریافت مى‌کند.
همین‌طور یک مخترع، دستگاهى را اختراع مى‌کند و بعد، هر موقع که یکى از آن دستگاه فروخته شود درصد کمى از بهاى فروش به او تعلق مى‌گیرد.
سرمایه‌گذار نیز سهم یا ملکى را مى‌خرد، بعد به‌طور ماهانه سود آن سرمایه‌گذارى یا اجاره‌بهاى آن ملک را دریافت مى‌کند.
در همه‌ى موارد فوق، اشخاص، زمان یا سرمایه‌ى اولیه‌ى خود (یا هر دو) را سرمایه‌گذارى مى‌کنند و آن‌گاه مى‌نشینند و تا زمانى‌که آن محصول یا سرمایه‌گذارى وجود دارد و فروش مى‌کند، درآمد حاصل از فروش، سود سهام، اجاره‌بهاى ملک و غیره را دریافت مى‌کنند.
این همان رازى است که ثروتمندان جهان، به مدت قرن‌ها از آن اطلاع دارند و آن‌را از دیگران مخفى نگه داشته‌اند؛ اما اگر شما ثروتمند نیستید یا از استعداد خاصى برخوردار نیستید که بتوانید کتاب پرفروشى به رشته‌ى تحریر درآورید، آلبوم موسیقى تولید کنید، تله‌موش بهترى ابداع کنید یا سرمایه‌ى اضافى‌اى براى سرمایه‌گذارى در سهام یا املاک در اختیار داشته باشید، لازم نیست نگران باشید؛ زیرا بازاریابى شبکه‌اى، حتى افراد معمولى را قادر مى‌سازد تا کسب‌وکارى راه‌اندازى کنند و مانند ثروتمندان درآمدى مستمر داشته باشند.
اگر کالا یا خدماتى ارایه مى‌دهید که مصرفى بوده و قیمت مناسبى دارد و مردم تا سال‌هاى سال آن‌را خریدارى کرده و مصرف مى‌کنند؛ بنابراین بازاریابى شبکه‌اى مى‌تواند درآمد مستمرى را براى شما به همراه بیاورد. همچنین اگر محصول یا خدماتى ارایه مى‌دهید که غیرمصرفى و بادوام هستند، باز هم به کمک بازاریابى شبکه‌اى مى‌توانید تا سال‌هاى سال درآمد مستمر خوبى براى خود تأمین کنید.

 

 

کتاب پول پول پول پول نوشته ی جان میلتون فاگ ترجمه ی امیر خلیق ساکت نشر پارسینه را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)