تخفیف!

کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه

داستانی درباره ی تلاش برای تغییر و غلبه بر موانع ?

۳۱.۵۰۰ تومان

جزئیات کتاب

وزن 98 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
ناشر

آثاربرات

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

مترجم

کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه نوشته استوارت ایوری گلد، داستانی انگیزشی درباره ی باور خویشتن، غلبه بر سختی‌ها و موانع و ایجاد تغییر در زندگی است. به شما یاد می‌دهد برای اینکه زندگی بهتر و آینده‌ای روشن‌تر داشته باشید، باید تلاش کنید و نا امید نشوید.کتاب پینگ داستانی ساده و الهام‌بخش درباره قورباغه‌ای است که به خاطر توانایی‌اش در انجام پرش‌های بلند مشهور است. خرید کتاب شیوه ی نهنگ …

 

داستان کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه

 

مثالی در مورد سازگاری با تغییر و غلبه بر موانع، این داستان پینگ است. قورباغه ای که علائم خشک شدن حوض اطرافش را نادیده گرفته و در گل و لای گیر کرده است. پینگ نماینگر هر کسی است که با یک شکست مواجه شده است. نیاز به ریسک دارد یا با چالش های تغییر دست و پنجه نرم می کند.

به عبارت دیگر، او هم ما هستیم. داستان پینگ به ما الهام می بخشد که ریسک کنیم و استقامت کنیم و به ما امکان های بی پایانی را نشان می دهد.
راه پینگ جذاب وعمیق است.

 

کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه انتشارات آثاربرات

 

 

بخشی از کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه:

 

فصل اول پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه: جهش از روی ایمان

معنادارترین مسافرت، سفر درون است

روزی روزگاری…
آن روز برکه عمیق نبود. در واقع مدتی بود که کم عمق شده بود. اما بیشتر ساکنین برکه به این مورد چندان اهمیتی نمی دادند. اوضاع درست همین طور بود.

برای مثال لاک پشت ها مادامی که آب کافی برای شنا داشتند، بسیار خوشحال بودند. آنها حتی دوست داشتند همین طور که روی سطح آب قرار میگرفتند. لاک هایشان را زیر نور آفتاب و در آبی که همین مقدار عمق داشت گرم کنند. برای مرغان ماهیخوار هم وضعیت عالی بود. و از این که آب کم عمق این امکان را در اختیارشان گذاشته بود که در آن به دنبال غذاهایی خوشمزه بگردند از این وضعیت راضی و شاد بودند. ماهی ها هم شکایتی نداشتند. چون به سطح آب نزدیک تر بودند. می توانستند غذاهای کوچک شناور را تصاحب کنند.

راستش را بخواهید، ساکنین برکه از این که می توانستند درون آب چرخی بزنند و این طرف و آن طرف بروند خیلی راضی بودند و هرگز غرغر و زمزمه ای مبنی بر شکایت از آنها به گوش نمی رسید، بیشترشان روزهای معمولی و زندگی متوسطی بدون کج خلقی داشتند.

 

بیشترشان این طوری بودند نه همه شان

پینگ اسم یک قورباغه بود. ولی بیشتر از این او قورباغه ای با میراثی پر افتخار بود. هر چند هیچ خاطره ای از این میراث نداشت. برای مثال، او نمی دانست که پیشینیان او در کشور چین معتقد بودند که قورباغه ها از ماه آمدند و از تخم مرغ هایی که از آسمان همراه با باران نقره ای فرو ریخته بودند، بیرون آمدند. پینگ یک جهنده یا پرش گر فوق العاده با استعداد بود که در طی مسافت هم بهترین محسوب می شد.

در یکی از این پرش ها، پینگ به طور کامل و عالی 275 سانتی متر، ببخشید، باید فاصله را تصحیح کنم 285 سانتی متر در برکه سفر کرد که در واقع یک رکورد شکست ناپذیر بود. استعداد فوق العاده پینگ چنان بود که تمام ساکنان برکه هر کاری را که داشتند انجام می دادند کنار می گذاشتند تا پرش حیرت انگیز او را تماشا کنند و از این که شاهد چنین کار شکوهمندی بودند احساس افتخار می کردند.

 

درباره ی نویسنده ی کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه

 

استوارت آوری گلد نویسنده ای بین المللی، پرفروش و آینده نگر است. که کتاب هایش تحسین شده و راهنمای او به بیش از ۲۰ زبان در سراسر جهان ترجمه شده و ما را ترغیب میکند. تا برای فردایی بهتر، نه فقط برای خود بلکه برای جامعه تلاش کنیم.
داستانهای پینگ او در مورد رشد و عملکرد شخصی، طرز تفکر مردم را در مورد جهان و جایگاه خود در آن تغییر داده است . توسط نویسندگانی چون ست گادین ، گای کاوازاکی و شریل ریچاردسون ۳ مورد تحسین قرار گرفت. شهرت او را به عنوان پژوهشگر منابع و سخنور پرطرفدار تثبیت کرده اند.

 

فهرست کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه

 

 • جهش از روی ایمان
 • معنادار ترین مسافرت، سفر درون است
 • چشمان عاقل
 • حواستان به راه باشد
 • ذهن مبتدی
 • یک لحظه درک خانه ای آرام در ذهنی آرام می سازد
 • آزمایش
 • راه حقیقی سوزاندن خواسته است
 • جست و جوی رویایی
 • وقتی باد می وزد، به سر و صدا هایش گوش کنید
 • رویداد جاری
 • حکیم یکی را در آغوش می گیرد. الگوی همه می شود
 • جریان
 • رودخانه ای برای پیوند به رقص
 • خاتمه

 

کتاب پینگ قورباغه ای در جستجوی برکه ای تازه استوارت آوری گلد  به همراه تخفیف ویژه ی انتشارات آثاربرات بخرید.

0/5 (0 نظر)