تخفیف!

پینگ نجات بهشت روی زمین مترجم مینا امیری

حکایتی درباره ی تغییرات جوی و مسئولیت درون نسبت به دنیای بیرون

۲۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786005260649 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 95 گرم
ناشر

سلسله مهر

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب پینگ نجات بهشت روی زمین :

کتاب پینگ: نجات برکه‌ی عدن نوشته‌ی استوارت ایوری گلد، یک حکایت زیست محیطی در مورد تغییرات اقلیمی و مسئولیت درونی انسان‌ها نسبت به جهان بیرون است. پینگ قورباغه شما را برای رسیدن به تعادل و آرامش در دنیای کنونی راهنمایی می‌کند.

این کتاب ماجرای یک مسافر است و هدف از آن بیدار کردن مسیر درون می‌باشد تا نشان بدهد که هدف حقیقی سفر زندگی بسیار بزرگ‌تر از صرفاً زنده بودن است. کتاب پینگ: نجات برکه‌ی عدن (Ping: The Rescue of Eden) شما را دعوت می‌کند تا بر روی فرصت‌هایی که در برابرتان پدیدار می‌شوند بپرید، درست همان طور که در این داستان پینگِ قورباغه از طریق اعمال قهرمانانه و بینش آگاهی‌بخش خود نشان می‌دهد.
پیام کتاب پیش رو این است که همه شما می‌توانید زندگی‌ای را که منتهای آرزویتان است از طریق انتخاب‌ها و اعمال خود شکل دهید.
در دنیای امروز که سرشار از گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و روابط سهل و آسان از طریق ارسال پیام‌های متنی، توییت و رسانه‌های اجتماعی است، جوّ خطرناکی به وجود آمده که با گفتگوی جمعی، در تضاد قرار گرفته است. گفتگوهایی که هم منطقی و هم معنادار هستند.
حالا که ما از هر نظر توسط بی‌مبالاتی رو به گسترش جهان الکترونیکی، در معرض تهدید قرار گرفته‌ایم، پینگ بنا به حکم ضرورت برمی‌گردد تا سفری را با شما به اشتراک بگذارد. سفری که در انجام آن، قلب و جریان درونی هدایت‌گرش بوده‌اند. او پیام مهمی را به همراه دارد، مبنی بر اینکه قوانین متوازن حاکم بر یک چیز، همان قوانینی هستند که همه چیزهای دیگر را در جهان ما هدایت می‌کنند.
انسان‌های باستان معتقد بودند که کائنات نفسی دارند که تمام زندگی از آن نشأت گرفته است. آن‌ها معتقد به وجود ارتباطی معنوی مابین انسان و طبیعت بودند و باور داشتند هر چیزی در نظم طبیعی، جایگاهی دارد و یک چیز نمی‌تواند بدون دیگری موجود باشد. بدون تاریکی، نوری نیست. بدون سکوت، صدایی نیست. بدون سوال، جوابی نیست. ما برای جهان وجود داریم و جهان برای ما.
پینگ قورباغه در سومین ماجراجویی خود، این بار در نقش یک مسافر بازگشته است. پینگ به دلیل عدم توازن روزافزونی که در برکه‌ی عدن مشاهده می‌کند بی‌قرار شده و وادار می‌شود تا بزرگ‌ترین سفر زندگی‌اش را طی کند: سفری برای کمک به متوازن ساختن دوباره‌ی جهان در مسیر تعادل.
کتاب پینگ و نجات برکه‌ی عدن، قطعاً شما را برمی‌انگیزد تا در مورد جهان و جایگاه خود در این جهان بیاندیشند. این کتاب، حکایتی مسحورکننده و هشداردهنده، مناسب زمان ما و همه زمان‌هاست.

 

با استوارت ایوری گلد بیشتر آشنا شویم:

آثار استوارت ایوری گلد (Stuart Avery Gold) محبوب و پرطرفدار هستند و تاکنون به بیش از بیست زبان در سراسر دنیا ترجمه شده‌اند. افراد موفق و بزرگی مانند ست گادین، شریل ریچاردسون و گای کاوازکی کتاب‌های او را تحسین نموده‌اند. گلد علاوه بر نویسندگی، در زمینه مد نیز فعایت می‌کند و به شرکت‌ها و افراد بسیاری مشاوره می‌دهد.

 

بخشی از کتاب پینگ نجات بهشت روی زمین :

چیزهایی که فردا اتفاق خواهد افتاد،امروز اتفاق می افتد

روزی روزگاری در یکجایی…هزاران سال،تصور بر این بود که پیش از تاریخ روزگاری وجود داشته است روزگاری که زندگی دل چسب بوده و همه موجودات زمین نوع دوست و مسئولیت پذیر بودند.روزگاری بود که در ان چرخه ی کیهانی باریک بینی و ژرف اندیشی طلب میکرده که همه بر اساس اصول همیشگی شهامت تخیل اشتیاق زیبایی و خرد زندگی کنند ذات طبیعت این بود که هیچ چیز از چیز دیگری مجزا نشود.این که همه باید به توازنی از خرسندی و سلوک با دیگران می رسیدند و همین طور هم بود لذت ناشی از بی خبری بر همه جا حکم فرما بود هیچ گیر و گرفتاری وجود نداشت چرا که هیچ چیز درهم و اشفته نبود.

 

کتاب پینگ نجات بهشت روی زمین را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)