تخفیف!

چگونه تبلیغ پولساز بنویسیم

راهنمای نگارش متن موثر در فروش بیشتر

۲۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786002742803 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 113 گرم
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب چگونه تبلیغ پولساز بنویسیم :

هزینه کردن برای تبلیغات بدون نوشتن یک متن موثر بی‌نتیجه است. در این کتاب با بررسی نمونه‌های واقعی تبلیغات موفق جهان با قوانین بنیادی تبلیغ‌نویسی آشنا
می‌شوید و تکنیک‌های نوشتن متن‌هایی که توجه مشتری بالقوه را جذب کرده و باعث خرید او شود را یاد می گیریم. همچنین با یک برنامه عملی 7 مرحله‌ای روش نوشتن
یک شعار تبلیغاتی موفق را می‌آموزیم.
نوشتن یک تبلیغ تأثیرگذار، ترکیبی از علم و هنر محسوب می شود. اگر می خواهید یک تبلیغ اثرگذار بنویسید که تضمین کننده ی فروش محصولات، خدمات و ایده هایتان باشد؛ باید از قانون های بنیادین تبلیغ نویسی پیروی کنید.
هزاران تبلیغ نویس در طول زمان این قاعده های تبلیغ نویسی را آزموده و در تکنیک های تبلیغ نویسی هر روزه شان گنجانیده اند اما ورای قاعده های تبلیغ نویسی، این خلاقیت و استعداد هنری تبلیغ نویسان است که یک تبلیغ را منحصر به فرد و به یاد ماندنی می کند. شایدیک نویسنده تازه کار تصور کند که فقط با دانستن شگردهایی چند می تواند موفق شود اما حاصل این تصور غلط، تنها نوشتن تبلیغاتی فاقد جذابیت و قدرت تأثیرگذاری خواهد بود.
تازه! شاید بعضی از ما تبلیغ نویسان اعتقاد داشته باشیم که ً اصلا قاعده ها برای زیر پا گذاشته شدن درست شده اند؛ اما شرمنده ایم!
این نوع تفکر، حداقل در این یک مورد جواب نمی دهد! این ادعا برای مواقعی صحیح است که شما به قاعده ها و شگردهای اصلی تبلیغ نویسی خو گرفته باشید و آنها به شخصیت دوم شما تبدیل شده باشند؛ آن وقت است که می توانید حرکت جدیدی را آغاز کنید.
آنچه خواندید، چکیده ی معرفی یک تبلیغ نویسی خوب،جهت کمک به شما در رسیدن هرچه سریعتر به قله ی موفقیت بود.
بخشی از کتاب چگونه تبلیغ پولساز کنیم .

بخشی از کتاب چگونه تبلیغ پولساز کنیم :

 

در هر برهه ی زمانی با اقدام به تبلیغ محصول یا کمپانی خود، باید تصویری ملموس از نام کمپانی یا برندتان در ذهن مردم ایجاد کنید. پس دقت داشته باشید که چه تصویری در ذهن مردم از محصول یا کمپانی خود می آفرینید چون این تصویر، مهم ترین سرمایه ی شماست.
اگر صاحب یک برند خوش نام و خوش آوازه هستید به طور حتم لازم است در تبلیغات محصولات جدید خود نیز، بر روی نام و سابقه ی درخشان تان بیشتر تاکید کنید؛ به عنوان مثال، وقتی «کوکاکولا» محصول جدیدی تولید می کند، نیازی نیست روی مشخصات محصول جدید خود زیاد مانور دهد چون شهرت برند آن به تنهایی کافی است تا بگوید که این محصول هم مانند محصولات قبلی این کمپانی، محصولی با کیفیت است اما اگر شما یک کمپانی تازه تاسیس هستید هیچ وقت در هیچ تبلیغی فرصت حک کردن برندتان را در ذهن مشتری از دست ندهید چون هنوز مردم تصویری از برند شما ندارند پس در هر تبلیغ محصولات تان بخشی از تبلیغ را به معرفی و برجسته کردن برندتان اختصاص دهید.
کتاب چگونه تبلیغ پولساز کنیم را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

 

0/5 (0 نظر)