تخفیف!

جامع معامله گری تحلیل سنتیمنتال احمد رضا جبل عاملی

جام مقدس کسب درامد مستمر از بازار های سرمایه

۶۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786226695510 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 202 گرم
ناشر

شفاف

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب جامع معامله گری تحلیل سنتیمنتال :

کتاب تحلیل سنتیمنتال؛ کتاب جامع معامله‌گری که نویسنده‌اش آن را با عبارت جام مقدس کسب درآمد مستمر از بازارهای سرمایه توصیف می‌کند کتابی است که اولین بار نشر شفاف در سال ۱۳۹۹ در بازار کتاب ایران عرضه کرد. این کتاب به عقیده‌ی نویسنده‌اش یک کلید است. کلیدی که می‌تواند در زمانی کمتر از شش ماه و بدون داشتن سرمایه‌ی بزرگ شما را در مسیر موفقیت‌های بزرگ اقتصادی قرار دهد.
اگر بخواهیم درباره‌ی معنی سنتیمنتال صحبت کنیم در واقع چیزی است که به احساسات و عواطف برمی‌گردد و در نتیجه تحلیل سنتیمنتال تحلیلی است که بر اساس شرایط عاطفی و روانی حاکم بر بازار اتفاق می‌افتد. احمد رضا جبل عاملی که مدیر آکادمی آموزش معامله‌گری خودش است از تحلیل سنتیمال یا احساسات استفاده می‌کند و آن را مقدم بر تحلیل‌هایی مانند فاندامنتال و تکنیکال می‌داند. اگر آموزش معاملات زنده احمدرضا جبل عاملی را ببینید متوجه خواهید شد که این تحلیلگر بازار سرمایه چگونه از اطلاعات رفتاری استفاده می‌کند. اگرچه کتاب این نویسنده کامل و خواندنی است اما توصیه‌ی ایشان این است که از ورکشاپ جبل عاملی در این زمینه استفاده کنید. نمونه آموزش رایگان سنتیمنتال روی آپارات موجود است و می‌توانید برای تصمیم‌گیری از آن استفاده کنید. همچنین با ثبت‌نام در دوره‌ها از پشتیبانی جبل عاملی هم بهره خواهید برد.

فهرست کتاب تحلیل سنتیمنتال:

تحلیل سنتیمنتال یک کتاب آموزشی است که قدم به قدم پیش می‌رود و مطالب را در اختیار خواننده می‌گذارد. عنوان فصل‌های این کتاب به شرح زیر است:

فصل اول- چشم‌انداز
فصل دوم- آموزش تحلیل سنتیمنتال
فصل سوم- روانشناسی معامله‌گری

 

درباره احمدرضا جبل عاملی نویسنده کتاب تحلیل سنتیمنتال:

احمد رضا جبل عاملی مدیر عامل آکادمی معامله گری در بورس جبل عاملی متولد سال ۱۳۶۳ است. او سال‌های سال است در بازار سرمایه فعالیت می‌کند و در طی ۱۷ سال گذشته کارهای زیادی را انجام داده است. در نتیجه‌ی فعالیت جدی در بازار سرمایه این معامله‌گر معتقد است روش‌های تحلیلی رایج قابل‌استفاده نیستند و درنتیجه تلاش کرد روش جدیدی ابداع کرده و آن را به دیگران هم آموزش دهد. او روش خودش را در نهایت روش چارتیکال نامید و در طی پنج سال گذشته در قالب ورکشاپ‌ها، سمینارها و کتاب‌های جبل عاملی آن را آموزش می‌دهد. این مدرس مالی سایتی تحت عنوان پرایس اکشن دارد که در آن اطلاعات زیادی را در اختیار کاربرانش می‌گذارد. علاوه بر کتاب تحلیل سنتیمنتال، احمدرضا جبل عاملی کتاب دانستنی درباره‌ی تحلیل و معامله‌گری در بازارهای بین‌المللی را هم نوشته است که می‌تواند شناخت شما را از بازارهای بین‌المللی سرمایه تا حد بسیار زیادی افزایش دهد.

 

در بخشی از کتاب  جامع معامله گری تحلیل سنتیمنتال:

همه ما صدها استراتژیو روش برای رسیدن به فرمول کسب درآمد پایدار در این بازار را تست کرده ایم.از دیرباز تاکنون یک قانون برای همه جوامع وجود داشته است و آن تلاش برای رسیدن به منافع شخصی است.

یک جامعه انسان هایی که در ان زندگی میکند می سازند.پس این خصوصیت برای همه وجود دارد.

اما در همین جوامع همیشه انسان هایی وجود دارند که تاریخ ساز می شوند.

از خصوصیات ویژه این افراد این است که با تمام وجود میبخشند و با تمام وجودشان عاشق کمک کردن هستند.

عاشق این هستند که بتوانند به اندازه یک ارزن هم که شده ،روی زندگی همنوعان خودشان تاثیر مثبت و سازنده ای بگذارند.

خیلی جالب است این انسان ها یک خصوصیت خیلی باحال و لذت بخش دارند،اینکه وقتی در کنارشان قرار میگیرید بزرگ میشوید رشد میکنید و به کمال می رسید.یا اینکه وقتی برایشان کاری انجام می دهید در مقابل کار بزرگتری برای شما انجام میدهند و هیچ گاه تحت هیچ شرایظی لطف شما را فراموش نمیکنند.

 

کتاب جامع معامله گری تحلیل سنتیمنتال نوشته ی احمد رضا جبل عاملی را به همراه تخفیف ویژه ی ان خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)