تخفیف!

کتاب دزد ترجمه مرضیه خسروی

کتاب کتاب دزد داستان عاشقانه ی این دو جوان با شگفتی و هیجان بسیار زیاد است. به طوری که تا انتهای کتاب آن را زمین نمی گذارید.

۲۲۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 4894 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 750 گرم
ناشر

نگاه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

کتاب دزد نوشته مارکوس زوساک

در کتاب کتاب دزد، داستانی برای گروه سنی نوجوان از کشور استرالیا است. «لیزل مینگر» دخترکی که در زمان جنگ جهانی دوم در کشور آلمان زندگی می‌کند. وی  به فرزند خواندگی خانواده‌ای فقیر درآمد. و در منزل جدیدش اتفاق‌های بسیاری را تجربه می‌کند. از جمله با مرد جوان یهودی‌ای آشنا می‌شود که به این خانواده پناه آورده است. این جوان برای فرار از دست‌ نازی ها، مدت یک سال تمام را در زیرزمین خانه والدین لیزل می‌گذراند.

او موفق می‌شود با دخترک تنها، روابط صمیمانه‌ای برقرار کند. سال‌ها پس از پایان جنگ و درست در زمانی که لیزل خود را در این دریای بزرگ تنها و غریب می‌پندارد فرد جوان یهودی بازمی‌گردد. او را از تنهایی و غربت می‌رهاند.

 کتاب کتاب دزد داستان عاشقانه ی این دو جوان با شگفتی و هیجان بسیار زیاد است. به طوری که تا انتهای کتاب آن را زمین نمی گذارید.

این کتاب جز پرفروش ترین رمان های جهان است.

درباره ی کتاب کتاب دزد

مارکوس زوساک با نوشته ای که ماهرانه ساخته و پرداخته شده،یکی از ماندگارترین رمان های سال اخیر را نوشته است.اقتباس سینمایی این کتاب قطره ای از عظمت آن  است.

رمانی با طرحی نفس گیر و داستانی استادانه می باشد.

نامزد محبوب ترین رمان آمریکا در فهرست کتاب های محبوب 

 

بخشی از کتاب

آن ماه های اول،مسلما سخت ترین ایام بودند.

لیزل هر شب،کابوس می دید. چهره ی برادرش را خیره به کف اتاق جیغ زنان، غوطه ور در تختش، در حالی که در سیلابی از ملافه غرق ،از خواب می پرید.در طرف دیگر اتاق، تختی که قرار بود مال برادرش باشد. همچون قایقی در تاریکی شناور بود.با بازگشت هشیاری،تخت هم به آرامی در کف اتاق غرق می شد.این تصویر خیالی کمکی به قضایا نمی کرد و معمولا کمی طول می کشید تا جیغ کشیدن به پایان برسد.

 

مارکوس زوساک/ کتاب،کتاب دزد / رمانی خواندنی درباره ی جنگ/ ترجمه مرضیه خسروی / انتشارات نگاه /انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه آن خریداری کنید.
 
0/5 (0 نظر)