تخفیف!

کد 82 خاطرات

کد 82 خاطرات و زندگی نامه شهیده کربلایی نجمه قاسم پور

۱۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786007841716 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 200 گرم
ناشر

نشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب کد 82:

 شهیده کربلایی،نجمه قاسم پور صادقی در سال ۱۳۵۷ در خانوده ای ساده زیست و صمیمی و مذهبی متولد شد.حلالیت لقمه های پدر و مهر آسمانی مادر بر قلب و جان دومین دخترشان گسترده شد. تا آنجا كه در حسینه سید الشهداء كانون رهپویان وصال شیراز در هنگامی كه نام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را بر زبان داشت به آنچه كه می خواست و آرزو می كرد رسید.

بخشی از کتاب کد 82 خاطرات شهیده کربلایی نجمه قاسم پور

به پدیده شهادت از چند طرف می توان نگاه کرد. از هر طرف هم که نگاه کنیم، این پدیده بسیار با شکوه و پرتلألو است. یک بار از طرف ارزش شهادت در پیشگاه پروردگار به این پدیده می نگریم، (البته) زبان ما قاصر است که بتوانیم در این باب ارزش والای شهادت را بیان کنیم. در روایتی است که وقتی هر خیر و هر ارزشی ملاحظه می شود ارزش والاتری از آن هست، تا به ارزش (شهادت) می رسد، (که می فرماید) بالاتر از ارزش شهادت چیزی نیست…
از یک بعد دیگر که نگاه می کنیم باز می بینیم که شهادت یک پدیده فوق العاده است چون همه خیرات و کارهای نیکی که انسان می کند، هر انسانی کار خود اوست. ولی شهادت محصولی از تلاش دسته جمعی یک مجموعه انسان است که یک نفر شهید می شود.
از بعد سوم هم که نگاه می کنیم باز می بینیم که این پدیده چقدر عظیم است؟! هرچه انسان نزدیک تر می شود عظمت آن بیشتر می گردد و آن تاثیر این قضیه در پیشرفت های عظیم هر ملتی است که متکی به شهادت شد. یعنی شهادت را بلد بود و هنر شهادت را یاد گرفت . (این ملت) برای همیشه سربلند است و هیچ قدرتی بر این ملت پیروز نخواهد شد. یک بعد دیگر در باب شهادت هم این است که همه باید پاسدار خون شهید باشند و از آن محافظت کنند.
کتاب کد 82 ا به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)