تخفیف!

کلید های توانایی و اعتماد به نفس

با دانش و توانایی قادر خواهید بود بر علیه ناملایمات دنیای مدرن امروز مبارزه کرده وفردی موفق باشید.

۵۲.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789646255630 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 179 گرم
ناشر

استاندارد

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب کلید های توانایی و اعتماد به نفس :

موفقیت و کسب اعتماد به نفس موضوع نوشتار حاضر است. نگارنده بحث‌های مختلفی برای کسب اعتماد به نفس در برخورد با دوستان، رئیس و دیگران مطرح کرده و روش‌های جذب دیگران، سخاوت و صداقت‌داشتن، روش‌های کمک‌گرفتن از دیگران در صورت نیاز و عبرت‌گیری از اشتباهات را ارائه می‌دهد. همچنین روش کنترل انتخاب‌ها، جسارت‌داشتن در عمل، چگونگی کشف نقاط ضعف دیگران و تأثیرگذاری بر آنها و روش‌های غلبه بر عصبانیت را شرح می‌دهد و نکات مختلف از جمله هنر زمان‌بندی، تعیین هدف و نقطة ‌پایانی آن را عرضه می‌دارد.
کتاب کلید های توانایی و اعتماد به نفس یک کتاب راهنما برای دستیابی به هنر در رفتار می باشد. با مطالعه کلید های این کتاب می توانید به توانایی و محاسن دیگر آن برسید و همچنین با بکارگیری این کلید ها در زندگی خود قادر خواهید بود بر علیه دنیای مدرن امروزی مبارزه کرده و به اهداف خود دست یابید ، موفقیت در کنار شماست.
بعضی ها با زندگی خود بازی می کنند اما با یک اشتباه بزرگ می بازند.بعضی ها در استفاده از توانایی افراط می کنند و بعضی ها به اندازه کافی از توانایی خود استفاده نمی کنند در حالی که بعضی ها نیز با ممارست کامل به موفقیت اجازه می دهند تا در زندگی آنها جریان یابد و از آنها انسانی موفق بسازد. کلیدهای توانایی و اعتماد به نفس یک راهنمای کامل برای کنترل زندگی می باشد که می تواند جز یکی از بهترین و سودمندترین کتابهایی باشد که تاکنون خوانده اید.

بخشی از کتاب کلید های توانایی و اعتماد به نفس :

خیلی طبیعی است وقتی نیاز به کمک دارید از یک دوست کمک بخواهید. دنیا پر از ناملایمات و ناهمواری است و دوستان در هموار کردن آن به ما کمک می نمایند. غیر از آن شما آنها را می شناسید ، وقتی دوستی برای کمک دارید چرا نیازمند غریبه ها باشید؟مشکل این است که گاه دوستان خود را آن گونه که لازم است نمی شناسیم . دوستان معمولا برای جلوگیری از مشاجره در بسیاری مسائل با هم توافق دارند .آنها سعی می کنند برای آنکه باعث آزار یکدیگر نشوند از خصوصیات ناخوشایند هم چشم پوشی کنند. آنها به حرف های خنده دار همدیگر بیشتر از حد معمول می خندند . در حالی که ممکن است صداقت در دوستی وجود نداشته باشد. هیچگاه متوجه نمی شوند که احساس واقعی آنها به هم چیست.معمولا می گویند که عاشق اشعار شما هستند ، نواختن موسیقی شما را تحسین می کنند و به سلیقه ی لباس پوشیدن شما حسادت می ورزند. شاید راست بگویند اما اغلب اینطور نیست. وقتی تصمیم می گیرید کسی را به عنوان دوست خود انتخاب کنید کم کم خصوصیاتی در او که از شما پنهان بود آشکار  می شود. رفتار مهربانانه ی شما تعادل همه چیز را بر هم می زند. اما شما به این علت انتخاب می شوید که دوست آنها هستید نه به آن جهت که لایق آنهایید.مشکل انتخاب دوست آن است که شما را از نظر توانایی محدود می کند. به ندرت یک دوست می تواند به شما کمک کند در حالی که توانایی و مهارت از احساس دوستی بسیار مهم تر است…
کتاب کلید های توانایی و اعتماد به نفس را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]