تخفیف!

کودکان خلاق کودکان باهوش

کتاب کار ،علمی ، بازی و سرگرمی کودکان ( برای سفارش هر عنوان نام آن را در آدرس خود ذکر کنید و برای خرید چند عنوان به تعداد کتاب اضافه کنید)

۴۴.۸۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786226116756 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 93 گرم
ناشر

الماس پارسیان

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ پنجم

درباره ی کتاب کودکان خلاق کودکان باهوش:

این مجموعه کتاب شامل زیر عنوان های :
کاردستی 1و2 ، بازی 1و2 ،داستان های علمی 1و2،ریاضی 1و2 می باشد.
این مجموعه کتاب با زیر عنوان بازی شامل : هزارتو / نقطه به نقطه/تصاویر پنهان شده/جورچین/بازی حافظه/تفاوت ها و ایکس او می باشد.
این مجموعه کتاب با زیر عنوان کاردستی شامل:طرز تهیه گل در خانه/چاپ برجسته/بازی با گل/کار هنری/ کولاژ / چاپ با رنگ / فعالیت های فوق برنامه می باشد.
این مجموعه کتاب با زیر عنوان داستان های علمی شامل: موجودات جاندار و بی جان / جامدات و مایعات / زمین ، فصل ها ، حواس پنجگانه ، داستان علمی بن و ابی … می باشد.
این مجموعه کتاب با زیر عنوان داستان های ریاضی شامل : دستور العمل اعداد انگلیسی / جمع ، تفریق ، بیشتر ، کمتر / بزرگتر ، کوچکتر ، سبک ، سنگین / ترتیب گذاری ، زمان ، پول می باشد.
این کتب شامل دستورالعمل و تصاویر زیبای خلاقانه می باشد.
این کتب برای گروه سنی الف می باشد.
یکی از فعالیت‌های لذت‌بخش و سازنده برای همه، به ویژه برای کودکان و نوجوانان، بازی است. کودکان از طریق بازی‌ها که با هیجان همراه است، زندگی در دنیای آینده را تمرین می‌کنند. ویژگی‌های هر بازی و فایده‌های آن در رشد همه جانبه‌ی قوای ذهنی، جسمی، شخصیتی و اجتماعی کودک باعث شده است توجه تعداد زیادی از دست اندرکاران تعلیم و تربیت به چگونگی نقش آن در امر آموزش کودکان معطوف شود بازی برای درمانگران وسیله مناسبی است تا به دنیای کودکان راه یابند و آن را بهتر بشناسند و به مشکلات آنان پی ببرند.
یکی از بهترین روش‌های آموزش و یادگیری برای دانش‌آموزان روش تعاملی است. معمولاً در روش تعاملی دانش‌آموزان درک بهتری از مفاهیم پیدا می‌کنند و موضوعات مختلف را راحت‌تر به ذهن می‌سپارند. یادگیری از طریق بازی یکی از این روش‌های تعاملی است که موجب می‌شود تا دانش‌آموزان به کمک بازی، موضوعات را بهتر درک کنند و در طول یادگیری احساس خستگی کمتری داشته باشند. در حقیقت کودکان و نوجوانان با انجام بازی، ‌نوعی زندگی کردن را تمرین می‌کنند و انواع مهارت‌ها را می‌آموزند. بازی می‌تواند در خلاقیت مؤثر باشد و سبب رشد و شکوفایی استعداد آن‌ها شود. تحقیقات بسیار زیادی نقش بازی در یادگیری دانش‌آموزان ابتدایی را به اثبات رسانده و نتایج آن در مجلات مختلف علمی به چاپ رسیده است. آموزش درس با بازی می‌تواند در دو نوع کاملاً متفاوت باشد که روش تدریس مبتنی بر بازی کامپیوتری و یادگیری از طریق بازی‌های غیر کامپیوتری جزء این آموزش هستند. البته باید توجه داشت که هر نوع بازی نمی‌تواند نقش مؤثری در یادگیری داشته باشد، بازی‌ها باید طوری باشد که کودک یا نوجوان از آن بازی احساس رضایت کند و همچنین خود بازی نیز در افزایش تمرکز و یادگیری کودک تأثیرگذار باشد. در این مقاله قصد داریم به نقش بازی در پیشرفت تحصیلی بپردازیم و توضیحاتی درباره یادگیری از طریق بازی و تأثیرات آن ارائه دهیم.
کتاب های کودکان خلاق ، کودکان باهوش را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)