تخفیف!

10 کار احمقانه زندگی زن و شوهرها

مجموعه کتاب‌های «نخستین گام برای زندگی سالم و بهتر» است دکتر «لوراشلزینگر» (نگارنده)، با تکیه بر علم روان‌شناسی

۲۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 978964255555 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 236 گرم
ناشر

استاندارد

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب 10 کار احمقانه زندگی زن و شوهرها :

10 کار احمقانه که … از مجموعه کتاب‌های «نخستین گام برای زندگی سالم و بهتر» است دکتر «لوراشلزینگر» (نگارنده)،با تکیه بر علم روان‌شناسی ده کار نادرست، که زندگی زناشویی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد، معرفی و به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است.
این کتاب، دربارة مشکلاتی است که برای یافتن آرامش در ازدواج در یک جامعه، فراروی مردان و زنان است. آرامشی که در سایة آن زوج‌ها می‌توانند خود را رشد داده و به یک ارتباط روحی معنوی با یک‌دیگر دست پیدا کنند.
چرا که این ارتباط چیزی نیست جز تعهدی لذت‌بخش، که هر یک از طرفین تا لحظة مرگ نسبت به طرف مقابل، در خود احساس می‌کند و
این پایه و اساس یک زندگی هدفمند را تشکیل می‌دهد.
وقتی در این باره که «چه چیز را باید گفت» تصمیم می‌گیرید باید در وهله نخست میان پنهانکاری و حفظ حریم شخصی تمایز قائل شوید. این را به هیچ وجه نباید موضوعی پیش‌پاافتاده یا تمایزی بی‌اهمیت تلقی کرد.
برخی از این پاسخ‌ها به قرار زیر است: * «حریم شخصی چیزی است که از روی احترام به کسی “می‌دهیم”. پنهانکاری چیزی است که از دیگری “دریغ” می‌کنیم.» * «حفظ حریم شخصی وقتی است که می‌خواهید دور از چشم همسرتان به توالت بروید یا دماغتان را بگیرید- یا می‌خواهید بدون اطلاع وی برایش هدیه بخرید.

بخشی از کتاب 10 کار احمقانه که زندگی زن و شوهر را خراب می‌کند:

هنگامی که مشکلات جدی و ناراحت کننده ای در یک رابطه وجود دارد، پنهان کاری راهی است که بوسیله ی آن افراد سعی می کنند تا از حقیقت فرار کنند.
در این کتاب قصد ندارم نشان دهم چه حملات زشت و بیرحمانه ای به بروز سالم و
طبیعی خصوصیات منحصربه فرد مردانه و زنانه، ازدواج، خانواده و ایفای نقش والدین شده است؛
این کار را قبلاً در کتاب ده کار احمقانه ای که والدین انجام می دهند و بچه های خود را خراب می کنند انجام داده ام. کتاب در باره مشکلاتی است که مردان و زنان در یافتن « آرامش در عشق » با آن مواجهند.
نکته ای که بیش از همه روی آن تاکید کرده ام شناختی است که زن و مرد باید قبل از ازدواج، از هم داشته باشند. یعنی همان اتفاقی که باید در دوره به اصطلاح « نامزدی » بیفتد. سابق بر این نامزدی زمان ویژه ای بود برای اینکه افراد همدیگر را بشناسند. نامزدی فرصتی را در اختیار مردان و زنان قرار می داد تا رابطه ای دوستانه ایجاد کنند و به شناخت و تفاهم برسند.
کتاب 10 کار احمقانه که زندگی زن و شوهر را خراب می‌کند! را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)