تخفیف!

100 راه برای آسایش زندگی

راه های صدگانه پیشنهادی شاید بتواند زندگی را ساده و شفاف تر کند و موجبات شادی و انبساط خاطر شما را فراهم آورد.

۴۴.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789646255357 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 173 گرم
ناشر

استاندارد

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ چهارم

درباره ی کتاب 100 راه برای آسایش زندگی :

همه معتقدند که بهترین زندگی آن است که «ساده و شفاف ، باشد، اگر شما از خسته شدن خسته شده‌اید ، از تعهدات پیچیده به‌جان‌آمده‌اید، از تحمل زندگی به‌جای لذت بردن از آن بیزار شده‌اید، بهتر است این کتاب را بخوانید.نویسنده ازجمله زنانی است که توانسته با اتکای به نفس و دانش خود، تاکنون ۷۰ جلد کتاب را به رشته تحریر درآورد که هرکدام در نوع خود جالب‌توجه و فوق‌العاده هستند. او هم‌اکنون به‌اتفاق همسر و چهار فرزندش در میسوری ایالات‌متحده آمریکا زندگی می‌کند.
زندگی ممکن است در حقیقت چندان پیچیده نباشذ بلکه جهت و مسیری را که انتخاب می کنیم و نوع نگاه کردن و راهی را که می رویم باعث می شود زندگی پیچیده و بغرنج به نظر بیاید. زندگی بسیاری از افراد گاهی پیچیده ، آشفته و خسته کننده است و نتیجه و ثمری ندارد اما می توان کاری کرد که زندگی آدم ها به این مسیر های تباه کننده کشیده نشود . می توان زندگی راحتی را انتخاب کرد که پربار ، کامل و همراه با صلح و صفا باشد. به هر حال اگر برای ساده و شفاف کردن زندگی اقدام نکنیم ، سرنوشت زندگی خود را به دست پیچیدگی و نابودی می سپاریم ، که گاهی بیرون آمدن از آن چندان هم آسان نیست. زندگی خود به خود شفاف و ساده نمی شود ، مگر آنکه یاد بگیریم که همه چیز را ساده و شفاف کنیم . گاهی جهت و مسیری را که در زندگی خود انتخاب می کنیم ، یا حادثه ای را که می بینیم و چگونگی برخورد  ما با آن حادثه ، خود مبین ساده و شفاف بودن یا پیچیدگی و سردرگمی آن موقعیت است. راه های صدگانه پیشنهادی شاید بتواند زندگی را ساده و شفاف تر کند و موجبات شادی و انبساط خاطر شما را فراهم آورد.

قسمتی از کتاب 100 راه برای آسایش زندگی :

ترس مسئله ساده ای نیست . ترس عذاب دهنده است و از پیشرفت جلوگیری می کند ، وسیله ای است که شیطان از آن برای دور نگهداشتن مردم از خداوند استفاده می کند. عده ای می ترسند ، آنها از دیگران ، گذشته آینده ، ارتفاعات ، آسانسور و خیلی چیزهای دیگر می ترسند ما ممکن است بترسیم اما نباید کوتاه بیاییم. ما باید هر کاری را که می خواهیم انجام دهیم حتی اگر می ترسیم. شهامت به این معنی نیست که ترس وجود ندارد ، شهامت یعنی ما با وجود ترس به کار خود ادامه بدهیم …
کتاب 100 راه برای آسایش زندگی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)