7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی

بررسی 7 عملکرد غلط رایج در زندگی که همه شان به بن بست می رسند!

۲۹.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9876002742780 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 155 گرم
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

کتاب 7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی کتابی تاثیر گذار در زمینه ی روانشناسی و خودشناسی می باشد.

درباره ی کتاب 7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی:

همه ی ما مشکلات و شکست در زندگی را به نحوی تجربه کرده‌ایم. اشتباه کرده ایم. خطا داشته ایم. در روابطمان، در انتخاب هایمان یا در شغل مان. خلاصه  کارهایی کرده‌ایم که بر زندگی‌مان تأثیر منفی گذاشته است. و باعث عدم رشد، درجازدن، ورشکست شدن و حتی افسردگی و ناامیدیِ ما شده است. کسی نیست که طعم اشتباه کردن در زندگی را نچشیده باشد.
اما چگونه از دام اشتباهاتمان در زندگی خلاص شویم؟ خوشبختانه این رفتارها و اشتباهات، اکثراً الگوهای مشخص و تکراری دارند که با پی بردن به آن‌ها می‌توانیم از اتلاف وقت، پول و سرمایه ی احساسی خود جلوگیری کرده و در زمان خود صرفه‌جویی کنیم.

در ابتدا باید بگویم به خودتان حق اشتباه کردن و خطا را بدهید. یعنی قرار نیست ما اشتباه نکنیم! چون اگر فکر کنید که نباید اشتباه کنید احتمالاً اولاً به وسواس فکری دچار خواهید شد و تصمیم گرفتن برایتان سخت‌ترین کار دنیا خواهد شد. چرا؟ چون وقتی که می‌خواهید خطا نکنید، بیش از حد ترسو و محتاط خواهید شد و مدام این دست آن دست و سبک سنگین خواهید کرد که مبادا اشتباه کنید. و این طرز فکر، تصمیم گرفتن را به کاری بسیار سخت تبدیل خواهد کرد.
و نهایتاً، هم زمان را ازدست می دهید هم تصمیم های محتاطانه و اشتباه خواهید گرفت.
ثانیاً وسعت تجارب و زندگی شما محدود خواهد شد.

نويسنده ي اين كتاب مفيد و اثربخش علاوه بر معرفي هفت عملكرد غلط رايج در زندگي و بررسي جنبه هاي روانشناسي آن ها كه نتيجه اي جز افسردگي، ناكامي، شكست و نااميدي براي افراد ندارند، به آموزش روش حل هركدام از اين رفتارهاي اشتباه مي پردازد و زمينه ي فتح قله هاي موفقيت را فراهم مي كند.

قسمتی از کتاب :

يك چيزي هست به نام ناكامي و شكست. وقتي من شكست مي خورم يعني يك زخم خوردم. حالا وظيفه من چيست؟ اينكه بلافاصله تبديلش كنم به درس، آگاهي، بينش و چراغ. انسان عاقل از يك سوراخ يك بار نيش مي خورد و شكست پلي است به سمت پيروزي.

اما يك وقتي من اين شكست را تبديل كردم به يك حقارت و زبوني عميق: «هر وقت ياد اون مرتيكه مي افتم كل بدنم مي لرزه! نمي دونم چي بگم! اين منو بدبخت كرد! بيچاره كرد!» و.. يعني زخمت را نه تنها حل نكردي بلكه تازه نگه داشتي و حملش مي كني. شدي حمال زخمت!

اين به تو چه مي دهد؟ احساس نااميدي و ياس، تلخي، قرباني شدن و…

 

کتاب 7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی نوشته ی مرتضی رجب نیا را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)