تخفیف!

97 راه کلیدی و آسان برای آسایش زندگی

با این کتاب آرامش را به خود هدیه کنید و آسایش را در زندگی‌تان فراهم آورید.

۳۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789646255623 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 138 گرم
ناشر

استاندارد

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب 97 راه کلیدی و آسان برای آسایش زندگی:

دکتر ریچارد کارلسون یکی از نویسندگان و مشاوران برجسته و مشهور در زمینه‌ی ناراحتی‌های عصبی است او نویسنده‌ی توانای کتاب‌های شما می‌توانید خوشحال باشید و شما می‌توانید دوباره سالم و شاداب باشیدِ است. او همچنین دو کتاب درزمینهٔ روح و قلب نوشته است. با این کتاب آرامش را به خود هدیه کنید و آسایش را در زندگی‌تان فراهم آورید.این کتاب توسط ریچارد کارلسون تالیف و به همت حسین عابدی ترجمه شده و در انتشارات استاندارد به چاپ رسیده‌است.
کتاب حاضر، از مجموعة «نخستین گام برای زندگی سالم و بهتر» حاوی 97 راهکار در زمینة راه و رسم صحیح زندگی و داشتن آسایش است. نگارنده این 97 راهکار را نام برده و برای هر کدام توضیحات مختصر و مفیدی شرح داده است. برخی از این راهکارها عبارت‌انداز: «سعی کنید آدمی مهربان و محکم باشید»؛ «افکار و خیال بافی‌های بی‌خودی را از خود دور کنید»؛ «صبور باشید»؛ «به خودتان اجازه دهید که برای مدت کوتاهی بیکار باشید»؛ «به ظاهر رفتار دیگران توجه نکنید»؛ «انسان‌شناس باشید»؛ «به جای انتقاد از دیگران از خودتان انتقاد کنید»؛ «به مغز خود آرامش دهید» و «تمرین یوگا کنید».

بخشی از کتاب 97 راه کلیدی و آسان برای آسایش زندگی:

یکی از روش های مؤثر برای آرامش این است که اول بدانیم چقدر افکار بی خود می تواند به سرعت در ما رخنه کند.و نتایج بد آن برای ما غیر قابل کنترل بشود. آیا تصویری را که ذهن خود ساخته و پرداخته اید به یاد می آورید؟ آیا به یاد می آورید جزییات آن چقدر شما را افسرده و غمگین کرد؟ فکر درباره ی یک موضوع شما را به فکر دیگر می کشاند و شما را با این افکار در هم تکان می دهد.برای مثال نیمه شب بیدار می شوید و به یاد می آورید که باید برای کار روز بعدیتان تماسی بگیرید و از این نظر آسوده خاطر هستید ، اما شما به فکر کار های بعدی روزتان می افتید سپس شروع می کنید به تجدید نظر در گفت و گوی احتمالی با رییس تان و از این بابت ناراحت می شوید و خیلی زود به خود می گویید واقعل من خیلی کار دارم ، من باید پنجاه تلفن در روز بکنم ، این قدر این افکار شما را احاطه می کند که متاثر می شوید. برای اشخاص هیچ محدودیتی در حمله ی فکری نیست.راه حل این است که به یادآوریم قبل از اینکه این افکار مغزمان را پر کند چه اتفاقی در مغزمان رخ داد به زودی به خودمان می آییم و در می یابیم که خودمامن این گلوله مغزی یا فکری را ساخته ایم…
کتب روانشناسی این نشر (استاندارد) به همراه سی دی می باشد.
کتاب 97 راه کلیدی و آسان برای آسایش زندگی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)