تقاص نشر ابراهیم هادی

20.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

کتاب تقاص اثر جدیدی از انتشارات شهید ابراهیم هادی پیرامون موضوع بازگشت از مرگ و حق‌الناس است. انتشارات آثار برات با تخفیف ویژه

گزینه های موجود

9997 در انبار
تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

خرید کتاب تقاص کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی :

تقاص نشر ابراهیم هادی : حق الناس در تجربه های نزدیک به مرگ و حکایات تاریخی (*تخفیف ویژه *)

 

درباره ی کتاب :

این مجموعه ( کتاب تقاص ) شامل بیست و چهار حکایت زیبا از تجربه افراد مسلمان و غیر مسلمان و همچنین برخی مطالب تاریخی مستند و تاثیر گذار در زمینه حق الناس است که قبلا در کتاب های این انتشارات به آن اشاره نشده است. ( خرید دیگر کتب در زمینه ی دفاع مقدس ) در پایان این مجموعه نیز مثال های حق الناس و راهکارهای جبران آن اشاره می شود. کتاب تقاص اثر جدیدی از انتشارات شهید ابراهیم هادی پیرامون موضوع بازگشت از مرگ و حق‌الناس است. کتاب حول محور حق الناس ، راهکار های جبران آن می باشد.

حساس بود این حق به حدی است که اگر کسی دل از تمام تعلقات مادی مانند زن و فرزند و زندگی بکند و برای رضای خدا با دشمنان به جهاد بپردازد و در این راه شهید شود ، تمام گناهان او در لحظه شهادت آمرزیده می شود غیر از حق الناس .

حق‌ الناس به معنی حساب و کتابی است که در آن با هم‌نوعان خود یا همان مردم طرف هستیم. این حق شامل بدهی یا قرضی می‌شود که ما به عنوان یک فرد نسبت به مردم داریم.

 

دانلود کتاب درباره ی کتاب تقاص

خرید از انتشارات آثار برات

 

تقاص نشر ابراهیم هادی _ انتشارات آثار برات

مقدمه کتاب :

چند سالی است با پیشرفته شدن دانش پزشکی ، اتفاقات جالبی در زمینه احیای بیماران رخ می دهد.برخی انسانه ها که دچار مرگ موقت می شوند ، به دنیای مادی برگشته و از اتفاقاتی سخن می گویند که در لحظه ی مرگ شاهد بوده اند !آنان مطالبی را ذکر می کنند که اطرافیان را دچار حیرت می کند. این افراد ، شواهد قوی بر آنچه دیده اند بیان می کنند و در بیشتر مواقع ، مطالب آن ها راستی آزمایی شده و صحت مطالب اثبات می شود. در چندین کتاب و مستند هایی که تا کنون در این زمینه منتشر شده ، مطالب حیرت انگیزی بیان شده است که پیش از این فقط از عرفای بزرگ شنیده می شد. بیشتر تجربه گران ، در همان لحظات کوتاه مرگ موقت ، مرور زندگی خود را دیده و در بیشتر مواقع ، از اشتباهات خود شرمنده می شدند .

تجربه ی نزدیک به مرگ چیست ؟

تجربه نزدیک مرگ نوعی تجربه شخصی عمیق است که مربوط با مرگ یا نزدیک به آن می‌باشد. طبق فرضیات تشبهات زیادی با مرگ دارد . این تجربه ممکن است شامل تجربه مثبت و آرامش دهنده یا تجربه منفی و استرس زا یا بدون هیچ حسی باشد. در تجربه مثبت احساساتی مانند احساس خروج از بدن، احساس شناور بودن، سکوت کامل، احساس امنیت و گرما، تجربهٔ از هم پاشیدگی، دیدن تونل، نور، بستگان فوت‌شده و غیره باشد . در تجربه منفی ممکن است شامل احساس درد و اضطراب باشد. توضیحات در مورد این تجربه از نظر علمی و مذهبی بسیار متفاوت است.

 

فروشگاه آثار برات همراه با تخفیف ویژه

ما انسان ها گاهی مواقع کارهایی انجام می دهیم که شاید ندانسته حق الناس به دنبال دارد، اما آن ها را خیلی کوچک می دانیم و به راحتی آن ها را فراموش می کنیم. این مواردرا شاید ما از یاد ببریم، اما در پیشگاه خدا هیچ چیز فراموش نمی شود. چیزهای ساده ای که هر روز در زندگی با آن ها روبه رو هستیم، اما آن ها که اهل دقت هستند به این مسائل توجه دارند.

 

در بخش هایی از کتاب تقاص نشر ابراهیم هادی می‌خوانیم:

سر چهارراه منتظر تاکسی بودم، یکی از دوستان قدیمی از مسجد را دیدم که با ماشین شخصی در حال عبور بود، توقف کرد و مرا سوار نمود‌. نمی دانستم کجاست و چه میکند اما متوجه شدم روی صندلی های عقب بسته های مشروب قرار دارد! از این ماجرا چند وقتی گذشت. یکی از بزرگترهای مسجد مرا صدا زد و در مورد همان دوست راننده از من سوالاتی پرسید.

گفتم: چرا از من سوال می کنید؟

گفت: ایشان از دختر من خواستگاری کرده و… من یاد بسته های مشروب افتادم. و گفتم: من چیزی از او دیدم که باورم نمیشد.اما برو از کسی دیگه تحقیق کن. همین حرف من کافی بود تا آن ازدواج سر نگیرد.حالا در آن سوی هستی و در بررسی اعمالم، همان روز را با جزئیات می دیدم.

 

 

دوست من (تقاص نشر ابراهیم هادی ) :

این دوست من در اطلاعات نیروی انتظامی مشغول بود. آن روز بسته های مشروب را از متهم گرفته بود . به پاسگاه می رفت اما من ندانسته قضاوت کردم. او خیلی علاقه داشت که با آن دختر ازدواج کند و زمانی که جواب منفی شنید زندگی اش دچار مشکل شد… فکر می کردم اعمال من خیلی کامل است ، اما وقتی کتاب اعمال خودم را مشاهده کردم ، به تعبیر دنیایی رنگ از چهره ام پرید. من با طوماری از کار های اشتباه مواجه شدم که اصلا فکرش را نمی کردم !

مثلا یک بار به دوستم گفتم : موبایلت را بده که یک دقیق با منزل تماس بگیرم. اوایل حضور موبایل بود. هزینه ی تماس بالا بود. من به جای یک دقیقه ، چهار دقیقه با منزل صحبت کردم ! به من گفتند : چرا به دوستت نگفتی که بیش از یک دقیقه صحبت کردی ؟! باید رضایت او را به دست می آوردی و هزاران مورد اینگونه دیگر…

کتاب تقاص نشر ابراهیم هادی درباره ی حق الناس را به همراه تخفیف ویژه ی آن از فروشگاه آثار برات خریداری کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

توضیحات تکمیلی

وزن 250 g
ابعاد 20 × 11 × 20 cm
ناشر

نشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات پیشنهادی

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

17.600 تومان

سود شما: 4.400 تومان

13.600 تومان

سود شما: 3.400 تومان

20.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

20.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

6.000 تومان

سود شما: 1.500 تومان

6.800 تومان

سود شما: 1.200 تومان

40.000 تومان

سود شما: 10.000 تومان

15.000 تومان

سود شما: 10.000 تومان