رنگ آمیزی بزرگسالان من و حیات وحش

29.400 تومان

سود شما: 19.600 تومان

رنگ آمیزی بزرگسالان

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

 

درباره ی کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان من و حیات وحش :

 

رنگ آمیزی بزرگ سالان ( من و حیات وحش ) کتابی برای آرامش و خلاقیت. کتاب رنگ آمیزی بزرگ سالان دارای طرح های جدید، زیبا و جذاب است که باعث آرامش فکر و اعصاب می شود.

کتابی الهام بخش همراه با تمرکز حواس ، رضایت ، شادی و دارای هارمونی.
ممکن است فکر کنید کتاب های رنگ امیزی بزرگسالان صرفا یک کتاب رنگ آمیزی مانند کتاب های کودکان است و برای سرگرمی استفاده می شوند .اما کتاب های رنگ امیزی بزرگسالان میتوانند خیلی اثر بخش و مفید باشند اما برای اینکه با اطمینان و راحتی این کتاب ها را بخرید بهتر است که با فواید آنها بیشتر آشنا شوید.

من و حیات وحش - انتشارات آثاربرات

هنر درمانی نوعی حرفه در زمینه سلامت روانی است که در آن، از فرایند ساخت و ایجاد کارهای هنری به عنوان روشی برای «کشف احساسات، آرام نمودن درگیری های ذهنی، تقویت خودآگاهی، مدیریت رفتاری و اعتیاد، بهبود و تقویت مهارت های اجتماعی، کاهش اضطراب و افزایش اتکای به نفس» استفاده می شود.
رنگ آمیزی و هنردرمانی دقیقا یک مقوله نیستند با این همه، رنگ آمیزی مزایای روحی و ذهنی متعددی را با خود به همراه دارد. بربرین در این باره می گوید: رنگ آمیزی قطعا دارای پتانسیل های درمانی کافی برای کاهش دلهره، تمرکز حواس و تقویت آن است.
پژوهش بزرگی که در سال ۲۰۰۵ میلادی پیرامون این مساله انجام شد نشان داده که سطوح دلهره افراد بعد از رنگ آمیزی  کاهش قابل ملاحظه ای پیدا کرده؛ علاوه بر این، رنگ آمیزی درست مانند مدیتیشن به افراد امکان می دهد که ذهن خود را از دیگر افکار پاکسازی کرده و تمرکز بیشتری را روی لجظه بگذراند و از دلهره خود نیز کم کنند.
کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان تعطیلات رویایی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

توضیحات تکمیلی

وزن 125 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

بیستم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

28.000 تومان

سود شما: 7.000 تومان

40.000 تومان

سود شما: 10.000 تومان

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

29.400 تومان

سود شما: 19.600 تومان