تخفیف!

افسانه کاریزما

کتاب افسانه کاریزما کتابی که با آن می آموزید چطور از این خصوصیت اخلاقی برخوردار باشید

۱۵۲.۰۰۰ تومان

جزئیات کتاب

وزن 200 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
نویسنده

مترجم

تعداد صفحات

ناشر

شباهنگ

سایز کتاب

کتاب افسانه کاریزما کتابی که با آن می آموزید چطور از این خصوصیت اخلاقی برخوردار باشید.

کاریزما یک خصوصیت اخلاقی است. برخی از افراد از آن برخوردار هستند .

بعضی نیز از آن برخوردار نیستند. این مفهوم بسیار جالب و بحث برانگیز است. این خصوصیت اخلاقی به طور کل باعث جذابیت افراد می شود.

آدم های کاریزماتیک تاثیر بسیار زیادی برروی افراد دیگر دارند. آنها در نظر اشخاص دیگر بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند. این کتاب با موضوع آموزش کاریزما چاپ شد.

 

موضوع کتاب افسانه کاریزما

 

کاریزما در تمامی روابط زندگی کارآمد است. حتی تجارت. کاریزما باعث ایجاد روابط بسیار خوب با دیگران می شود. در نتیجه ی برقراری روابط عالی پیشرفت در زندگی حاصل می شود.کتاب افسانه ی کاریزما بینشو هم تکنیک های مورد نیاز آن را به شما نشان می دهد.

کاریزما همان جادویی می باشد که باعث می شود دیگران دوستتان داشته باشند. بسیار محبوب باشید. و در غیاب شما از جذابیت شما صحبت کنند.

چه میشود اگر کاریزما را بتوان یاد گرفت؟ افسانه ی کاریزما می گوید که کاریزما یک ویژگی بنیادین و مادر زادی است.

یا آن را دارید یا آن را ندارید اما آن گونه که اولیویا فاکس کابان اشکار می کند، این افسانه درست نیست.

رفتارهای کاریزماتیک را هر کسی میتواند بیاموزد و تکمیل کند. کابان با ترسیم تکنیک هایی که در اصل برای دانشگاه هاروارد و ام ای تی ساخته کاریزما را به مولفه های آن تقسیم میکند.

کاریزماتیک تر شدن به معنای تعویض شخصیت تان نیست. مسئله قبولی یک سری روش های خاص است. که مناسب شخصیت زمان حال هستند.

کتاب افسانه کاریزما به شما نشان میدهد. چگونه روان تر متقاعد کننده تر و الهام بخش تر شوید.

 

کتاب افسانه کاریزما - انتشارات آثاربرات - روانشناسی

 

بخشی از کتاب افسانه کاریزما

افسانه كاريزما مفهومی جذاب و بحث برانگیز است و معمولاً ما را به یاد رهبران بزرگ سیاسی می اندازد. تا به حال به این فکر کرده اید که اگر جای انسان های کاریزماتیک بودید چه حسی داشتید؟

تصور کنید به محض این که وارد جایی میشدید بلافاصله توجه همه به شما جلب میشد. همه دوست داشتند به صحبت های شما گوش بدهند. برای انجام هر کاری از ایده های شما استفاده کنند.

افراد کاریزماتیک تأثیر زیادی بر دیگران میگذارند. بسیار دوست داشتنی و پرجذبه هستند و بدون آنکه خود را به زحمت بیاندازند به راحتی میتوانند دیگران را متقاعد کنند. آنها در مقایسه با افراد عادی انسان های موفق تری هستند. دوستان زیادی داشته و از آرامش بیشتری برخوردارند.

 

ریشه ی کلمه کاریزما

ریشه واژه کاریزما (Charisma) به واژه یونانی «خاریسما» یا خاریس باز میگردد. که خود به معنی ظرافت یا جذابیتی است که رایگان اعطا شده است. نزدیکترین معادل این واژه در زبان فارسی فر ایزدی یا فرهمندی است. به دلیل متداول تر بودن واژه های کاریزما و کاریزماتیک در این بوکلایت هم از این دو واژه به جای معادل های آن استفاده میکنیم.

باور عموم بر این است که یا با کاریزما متولد میشویم یا تا پایان عمر این کمبود را در درونمان احساس خواهیم کرد. وقتی افراد کاریزماتیک را میبینیم حسرت میخوریم که چرا از این موهبت خدادادی برخوردار نیستیم.

ممکن است فکر کنید به اندازه کافی کاریزماتیک نیستید یا این که به هیچ وجه شخصیت کاریزماتیکی ندارید و دوست داشتید از این ویژگی جادویی ذره ای بهرهمند بودید. در هر صورت خبر خوبی برایتان داریم. نویسنده این کتاب در سخنرانی هایش کاریزما را به دیگران آموزش می دهد.

 

کاریزما در تجارت

 

جای تعجب ندارد که داشتن کاریزما در دنیای تجارت هم یک امتیاز به شمار می آید. یک فرد کاریزماتیک به راحتی افراد دیگر را به خود علاقمند می کند. وجود کاریزما در آن فرد دیگران را مجاب میکند که به او اعتماد کرده و از دستورات او پیروی کنند. اگر یک مصاحبه کاری در پیش رو دارید، می خواهید در کار فعلی خود پیشرفت کنید کاریزما به شما کمک میکند تا بهترین نتیجه را بگیرید.

در واقع، تحقیقات نشان می دهد که در یک محیط کاری همه به عملکرد افراد کاریزماتیک نمره بالایی می دهند. محققان دریافتند که کارمندان مدیران کاریزماتیک به شدت به اهداف مدیران خود پایبند هستند. آنها اغلب فراتر از وظایف رسمی خود عمل کرده و حتی زندگی شخصی خود را فدای اهداف کاری شان میکنند.

 

فهرست کتاب افسانه کاریزما

 

 • چگونه با برخورداری از کاریزما در همه جنبههای زندگی خود به موفقیت برسید
 • کاریزما ذاتی نیست
 • همه چیز از ذهن شما شروع میشود
 • حضور در لحظه اکنون
 • کاریزما ترکیب قدرت و مهربانی است
 • سبک کاریزمای متناسب خود را پیدا کنید
 • یک تصویر اولیه درست از خود به جا بگذارید
 • بر ناراحتی های فیزیکی و ذهنی خود غلبه کنید
 • ناراحتی های ذهنی شما خیلی جدی نیستند
 • به خاطر افکار منفی خود احساس بدی نداشته باشید
 • سخن پایانی

 

کتاب افسانه کاریزما را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افسانه کاریزما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *